Organizácia kvalifikačných skupín

Organizáciu kvalifikačných skupín majú plne pod kontrolou samotné školy. Tie, ktoré hrali v minulom ročníku, už zrejme vedia, čo a ako. Nové školy prosíme, aby nás v prípade nejasnosti kontaktovali na tel. čísle 0903 416 472 alebo emailom na info@skliga.sk

 

Hracie skupiny

Rozdelenie hracích skupín nájdete TU. Vyhľadajte si svoju školu, zistite, do ktorej skupiny je zaradená a už teraz sa môžete pripravovať na Vašich súperov.

 

Hracie dni kvalifikačných zápasov
Termín pre odohratie kvalifikačných zápasov prvého kola je stanovený na týždeň od 4.11.- 8.11.2019 a druhého kola na týždeň od 18.11.- 22.11.2019.

 

Pravidlá súťaže:

Zapisovanie výsledkov

Výsledky zápasov je potrebné, ako vždy, zapísať do aplikácie #RUFUS. Vďaka tomuto systému môžeme online a rýchlo vyhodnotiť najlepších strelcov, nahrávačov, či najúspešnejšie tímy. Iný spôsob, ako zápis cez aplikáciu, nie je možný.

Na uľahčenie zapisovania sme pre vás pripravili mobilnú aplikáciu, cez ktorú môžete zadávať výsledky online. Táto aplikácia sa výborne osvedčila počas minuloročných krajských turnajov a celoštátneho finále. Pred každým turnajom si nezabudnite skontrolovať súpisky hráčov a nominácie na jednotlivé zápasy.

 

Link na stiahnutie aplikácie Rufus:

Google Play 

Apple iOS

Liga_Majstrov_Allianz

 

Kvalifikačná skupina
LIGA MAJSTROV, podporovaná Nadáciou Allianz

Partnerom najlepších tímov je Nadácia Allianz!

 

Víťazi krajských turnajov floorball SK LIGA 2018/19 získavajú finančnú dotáciu na florbalový krúžok vo výške 1.000,-EUR a ich kvalifikačná skupina získava na 1 školský rok status LIGA MAJSTROV. Z tejto LIGY MAJTROV automaticky postupuje na nový krajský turnaj 2019/20 nielen minuloročný favorit, ktorý teraz organizuje zápasy v tejto skupine, ale spolu s ním postupuje na krajský turnaj aj tím z 2. miesta! Bonus pre tých, ktorí si pomáhajú a rozvíjajú florbal na školách. Lebo spolu s Nadáciou TV JOJ – Pomáhame tým, ktorí sa snažia.