MENO TÍM SKUPINA Z G A MoM G+ G- V P R B
Ľubomír Ďurík ZŠ L. Novomeského - Lučenec Skupina LUČENEC 6 18 0 0 3 0 6 0 0 60
Dalibor Strmeň ZŠ L. Novomeského - Lučenec Skupina LUČENEC 1 2 0 0 11 0 1 0 0 7
Martin Kajtor ZŠ L. Novomeského - Lučenec Skupina LUČENEC 4 8 0 0 3 0 4 0 0 28
Adrian Berky ZŠ L. Novomeského - Lučenec Skupina LUČENEC 4 4 0 0 3 0 4 0 0 16
Alex Adam ZŠ L. Novomeského - Lučenec Skupina LUČENEC 2 2 0 0 15 0 2 0 0 8
Šimon Nemec ZŠ M. Rázusovej Martákovej - Liptovský Mikuláš Skupina LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 2 2 0 0 4 2 2 0 0 8
Gregor Maliňák ZŠ M. Rázusovej Martákovej - Liptovský Mikuláš Skupina LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 3 3 0 0 3 0 3 0 0 12
Alex Jasenek ZŠ M. Rázusovej Martákovej - Liptovský Mikuláš Skupina LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 2 2 0 0 4 3 2 0 0 8
Sameul Rolný ZŠ M. Rázusovej Martákovej - Liptovský Mikuláš Skupina LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 2 1 1 0 4 2 2 0 0 6
Ľuboslav Fečo ZŠ Májové námestie - Prešov Skupina PREŠOV 2 3 10 0 0 5 2 3 0 0 33
Samuel Foriš ZŠ Májové námestie - Prešov Skupina PREŠOV 2 5 8 0 0 9 0 5 0 0 29
Tomáš Kronauer ZŠ Májové námestie - Prešov Skupina PREŠOV 2 3 4 0 0 3 2 3 0 0 15
Maxim Mihok ZŠ Májové námestie - Prešov Skupina PREŠOV 2 1 1 0 0 10 0 1 0 0 4
Šimon Tkáč ZŠ Májové námestie - Prešov Skupina PREŠOV 2 3 5 0 0 9 0 3 0 0 18
Ján Eliáš ZŠ Važecká - Prešov Skupina PREŠOV 2 2 4 0 0 7 1 1 1 0 13
Alex Verčimák ZŠ Šrobárova - Prešov Skupina PREŠOV 2 2 4 0 0 5 3 2 0 0 14
Michal Ivanič ZŠ Šrobárova - Prešov Skupina PREŠOV 2 4 8 0 0 6 4 4 0 0 28
Michal ZŠ Demänovská - Liptovský Mikuláš Skupina LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 3 4 0 0 1 0 1 1 1 16
Andrej Oško ZŠ J. Kráľa - Liptovský Mikuláš Skupina LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 2 2 0 0 1 0 1 0 1 10
Tomáš Revaj ZŠ M. Rázusovej Martákovej - Liptovský Mikuláš Skupina LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 1 2 0 0 4 3 1 0 0 7
Adrián ZŠ Demänovská - Liptovský Mikuláš Skupina LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 2 2 0 0 3 0 1 1 0 7
Tomáš Hudák ZŠ Sibírska - Prešov Skupina PREŠOV 2 2 2 0 0 3 5 0 2 0 6
Filip Horváth ZŠ Važecká - Prešov Skupina PREŠOV 2 2 3 0 0 2 5 1 1 0 10
Braňo Dadej ZŠ Važecká - Prešov Skupina PREŠOV 2 1 2 0 0 7 1 1 0 0 7
Martin Olejár ZŠ Šrobárova - Prešov Skupina PREŠOV 2 1 1 0 0 1 6 0 1 0 3
Tomáš Lukačik ZŠ Sibírska - Prešov Skupina PREŠOV 2 1 1 0 0 3 5 0 1 0 3
Kamil Matej ZŠ Sibírska - Prešov Skupina PREŠOV 2 1 1 0 0 3 5 0 1 0 3
Šimon Fašang ZŠ sv. Dominika Savia - Zvolen Extra-Skupina ZVOLEN A OKOLIE 8 14 9 0 7 1 7 0 1 61
Sebastián Mozola ZŠ sv. Dominika Savia - Zvolen Extra-Skupina ZVOLEN A OKOLIE 8 12 10 0 7 1 7 0 1 56
adrian blaško ZŠ Školská - Selce Extra-Skupina ZVOLEN A OKOLIE 5 6 2 0 3 0 4 0 1 27
jakub chaban ZŠ Školská - Selce Extra-Skupina ZVOLEN A OKOLIE 5 20 1 0 15 2 3 1 1 67
Filip Zéthy ZŠ sv. Dominika Savia - Zvolen Extra-Skupina ZVOLEN A OKOLIE 8 4 8 0 7 1 7 0 1 30
Timotej Petro ZŠ sv. Dominika Savia - Zvolen Extra-Skupina ZVOLEN A OKOLIE 1 1 0 0 7 2 1 0 0 4
Šimon Škoda ZŠ sv. Dominika Savia - Zvolen Extra-Skupina ZVOLEN A OKOLIE 3 3 1 0 7 1 3 0 0 13
Benjamín Androvič Gymnázium Ľ. Štúra - Zvolen Extra-Skupina ZVOLEN A OKOLIE 4 5 1 0 3 0 2 2 0 18
Jakub Kostka Gymnázium Ľ. Štúra - Zvolen Extra-Skupina ZVOLEN A OKOLIE 4 4 1 0 3 0 1 3 0 14
adam škorec ZŠ Školská - Selce Extra-Skupina ZVOLEN A OKOLIE 1 2 0 0 4 3 1 0 0 7
samuel gallay ZŠ Školská - Selce Extra-Skupina ZVOLEN A OKOLIE 3 2 2 0 15 2 3 0 0 11
Richard Kučera Gymnázium Ľ. Štúra - Zvolen Extra-Skupina ZVOLEN A OKOLIE 4 3 1 0 3 0 3 1 0 13
Martin Žilinčík Gymnázium Ľ. Štúra - Zvolen Extra-Skupina ZVOLEN A OKOLIE 5 4 1 0 3 0 3 2 0 16
samir kosova ZŠ Školská - Selce Extra-Skupina ZVOLEN A OKOLIE 1 1 0 0 3 0 1 0 0 4
matuš kubina ZŠ Školská - Selce Extra-Skupina ZVOLEN A OKOLIE 4 3 1 0 3 0 4 0 0 14
andrej pleško ZŠ Školská - Selce Extra-Skupina ZVOLEN A OKOLIE 1 1 0 0 3 0 1 0 0 4
Nikolas Feňuš ZŠ Májové námestie - Prešov Skupina PREŠOV 2 3 4 0 0 3 2 3 0 0 15
Tomáš Karľa ZŠ Májové námestie - Prešov Skupina PREŠOV 2 1 1 0 0 5 2 1 0 0 4
Samuel Hriblan ZŠ Važecká - Prešov Skupina PREŠOV 2 1 1 0 0 2 5 0 1 0 3
Martin Slamka ZŠ Saratovská 85 - Levice Skupina LEVICE 2 3 0 0 9 5 2 0 0 11
Timotej Szalma ZŠ Saratovská 85 - Levice Skupina LEVICE 6 24 8 0 8 5 6 0 0 86
Jakub Matuška ZŠ Saratovská 85 - Levice Skupina LEVICE 6 10 8 0 8 5 6 0 0 44
Tomas Trubac ZŠ Andreja Kmeťa - Levice Skupina LEVICE 4 8 1 0 5 2 2 2 0 27
Benjamin Hornak ZŠ Andreja Kmeťa - Levice Skupina LEVICE 1 1 0 0 2 8 0 1 0 3
Martin Donoval ZŠ Saratovská 85 - Levice Skupina LEVICE 5 5 11 0 8 5 5 0 0 31
Filip Benčat ZŠ Saratovská 85 - Levice Skupina LEVICE 3 1 9 0 9 5 3 0 0 15
Andrej Horvath ZŠ Ul. sv Michala - Levice Skupina LEVICE 6 9 1 0 5 8 3 2 1 34
Adrian Ferencz ZŠ Ul. sv Michala - Levice Skupina LEVICE 6 8 2 0 5 8 3 2 1 32
Ivo Pistek ZŠ Ul. sv Michala - Levice Skupina LEVICE 6 8 1 0 5 8 3 2 1 31
Peter Totkovic ZŠ Ul. sv Michala - Levice Skupina LEVICE 3 3 0 0 6 3 2 1 0 11
Alan Imre ZŠ Saratovská 43 - Levice Skupina LEVICE 1 1 0 0 1 6 0 1 0 3
Martin Svorad ZŠ Ul. sv Michala - Levice Skupina LEVICE 2 0 2 0 5 9 1 1 0 3
Richard Belašic ZŠ Saratovská 43 - Levice Skupina LEVICE 3 2 1 0 2 6 0 3 0 7
Artur Pap ZŠ Andreja Kmeťa - Levice Skupina LEVICE 1 1 0 0 3 3 0 0 1 6
Daniel Koles ZŠ Andreja Kmeťa - Levice Skupina LEVICE 4 7 2 0 5 2 2 1 1 28
Martin Lovecky ZŠ Andreja Kmeťa - Levice Skupina LEVICE 2 1 1 0 5 2 1 0 1 8
Justin Bernath ZŠ Saratovská 43 - Levice Skupina LEVICE 2 2 0 0 1 3 0 2 0 6
Samuel Gálik ZŠ Saratovská 85 - Levice Skupina LEVICE 1 1 0 0 5 2 1 0 0 4
Martn Balázs ZŠ Saratovská 43 - Levice Skupina LEVICE 1 0 1 0 2 5 0 1 0 1
Dávid Frtús ZŠ Saratovská 85 - Levice Skupina LEVICE 1 1 0 0 9 5 1 0 0 4
Matúš Rastocky Gymnázium M. Kukučína - Revúca Skupina REVÚCA 5 7 1 0 3 2 2 3 0 24
Samuel Novydedlák ZŠ J. A. Komenského - Revúca Skupina REVÚCA 6 12 2 0 2 3 4 2 0 42
Jakub Šturmankin ZŠ J. A. Komenského - Revúca Skupina REVÚCA 3 3 0 0 9 2 3 0 0 12
Roman Pavlikovský ZŠ J. A. Komenského - Revúca Skupina REVÚCA 1 0 1 0 3 2 1 0 0 2
Timotej Jendričák ZŠ Francisciho - Levoča Skupina LEVOČA A OKOLIE 2 2 0 0 2 4 0 2 0 6
Boris Slobodník ZŠ Francisciho - Levoča Skupina LEVOČA A OKOLIE 1 1 0 0 2 3 0 1 0 3
Jozef Antol ZŠ s MŠ - Spišský Hrhov Skupina LEVOČA A OKOLIE 3 4 0 1 3 1 3 0 0 17
Kristián Šromek ZŠ s MŠ - Spišský Hrhov Skupina LEVOČA A OKOLIE 3 3 1 0 3 1 3 0 0 13
Tomaš Bujnovský ZŠ s MŠ - Spišský Hrhov Skupina LEVOČA A OKOLIE 1 1 0 0 3 2 1 0 0 4
Roman Pollák ZŠ Francisciho - Levoča Skupina LEVOČA A OKOLIE 2 1 2 0 1 2 0 2 0 5
Roman Lacko ZŠ s MŠ - Spišský Hrhov Skupina LEVOČA A OKOLIE 3 1 3 0 1 5 2 1 0 8
Dávid Bašista ZŠ s MŠ - Spišský Hrhov Skupina LEVOČA A OKOLIE 1 0 1 0 3 2 1 0 0 2
Dominik Barna ZŠ Hviezdoslavova - Revúca Skupina REVÚCA 4 10 0 0 1 0 3 1 0 33
Dominik Štrigner ZŠ Hviezdoslavova - Revúca Skupina REVÚCA 3 4 0 0 2 9 2 1 0 14
Ján Švonavec ZŠ I.B. Zocha - Revúca Skupina REVÚCA 4 6 1 0 3 2 2 2 0 21
Patrik Kršák ZŠ I.B. Zocha - Revúca Skupina REVÚCA 4 10 1 0 3 2 2 2 0 33
Andrej Mígel ZŠ J. A. Komenského - Revúca Skupina REVÚCA 2 1 2 0 6 2 2 0 0 7
Róbert Biž ZŠ J. A. Komenského - Revúca Skupina REVÚCA 2 2 0 0 6 2 2 0 0 8
Dávid Knižka ZŠ Hviezdoslavova - Revúca Skupina REVÚCA 1 1 0 0 3 4 0 1 0 3
Marek Medvec ZŠ J. A. Komenského - Revúca Skupina REVÚCA 4 7 5 0 2 3 3 1 0 29
Martin Poprocký Gymnázium M. Kukučína - Revúca Skupina REVÚCA 3 5 0 0 4 1 1 2 0 16
David Hutka Gymnázium M. Kukučína - Revúca Skupina REVÚCA 1 1 0 0 3 4 0 1 0 3
Erik Vilhan ZŠ Školská - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO 5 12 6 1 12 0 4 1 0 48
Daniel Košík ZŠ Školská - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO 5 4 7 1 12 0 4 1 0 25
Dominik Adamec ZŠ Školská - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO 6 17 4 1 12 0 4 2 0 61
Bruno Mitter ZŠ Školská - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO 4 6 5 0 12 0 4 0 0 27
Nikolaj Oláh ZŠ Školská - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO 1 0 1 0 14 0 1 0 0 2
Marek Szalai ZŠ Farská lúka - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO 6 20 13 4 12 0 6 0 0 87
Attila Lašák ZŠ Farská lúka - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO 6 17 22 2 12 0 6 0 0 83
Adrián Botoš ZŠ Farská lúka - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO 6 11 5 0 12 0 6 0 0 44
Gabriel Bodnár ZŠ Farská lúka - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO 6 6 3 0 12 0 6 0 0 27
Alex Illéš ZŠ Farská lúka - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO 5 0 10 0 9 2 5 0 0 15
Peter Farkaš ZŠ Farská lúka - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO 1 2 2 0 24 0 1 0 0 9
Peter Ďuriška ZŠ Farská lúka - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO 1 2 1 0 24 0 1 0 0 8
Ernest Barányi ZŠ Farská lúka - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO 4 9 6 0 12 0 4 0 0 37
Jozef Mede ZŠ Farská lúka - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO 1 2 0 0 24 0 1 0 0 7
Tomáš Balog ZŠ Farská lúka - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO 2 2 6 0 12 0 2 0 0 14
Samuel Petruš ZŠ - Veľký Šariš Skupina ŠARIŠ 5 7 2 0 7 1 5 0 0 28
Tadeáš Jakabčin ZŠ - Veľký Šariš Skupina ŠARIŠ 6 17 2 0 7 1 6 0 0 59
Peter Frajt ZŠ - Veľký Šariš Skupina ŠARIŠ 2 1 1 0 6 1 2 0 0 6
David Ščepita ZŠ - Veľký Šariš Skupina ŠARIŠ 2 0 2 0 7 1 2 0 0 4
Dominik Tomaščík ZŠ - Veľký Šariš Skupina ŠARIŠ 3 0 3 0 3 1 3 0 0 6
Filip Mikloš ZŠ - Veľký Šariš Skupina ŠARIŠ 3 2 3 0 7 1 3 0 0 12
Samuel Cuper ZŠ - Veľký Šariš Skupina ŠARIŠ 6 4 6 0 7 1 6 0 0 24
Patrik Palička ZŠ - Veľký Šariš Skupina ŠARIŠ 2 0 2 0 7 2 2 0 0 4
Radovan Slivka ZŠ - Fintice Skupina ŠARIŠ 3 2 3 0 2 1 3 0 0 12
Filip Roháľ ZŠ - Fintice Skupina ŠARIŠ 4 5 2 0 2 1 4 0 0 21
Boris Honz ZŠ - Fintice Skupina ŠARIŠ 4 4 2 0 2 1 3 1 0 17
David Fudala ZŠ - Raslavice Skupina ŠARIŠ 2 6 1 0 6 2 1 1 0 20
Levi ZŠ s VJM Koháryho - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO 5 4 2 0 7 1 2 3 0 16
Mate ZŠ s VJM Koháryho - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO 2 2 0 0 9 0 1 1 0 7
Tibike ZŠ s VJM Koháryho - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO 3 4 3 1 7 1 2 1 0 19
Justin ZŠ s VJM Koháryho - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO 3 8 2 1 7 1 2 1 0 30
Szabi K ZŠ s VJM Koháryho - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO 1 1 2 0 9 0 1 0 0 6
Imi ZŠ s VJM Koháryho - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO 2 1 1 0 7 1 2 0 0 6
František Meško Spojená škola - Belá Skupina ŽILINA A OKOLIE 4 6 0 0 3 0 3 1 0 21
Ján Cabadaj Spojená škola - Belá Skupina ŽILINA A OKOLIE 4 8 0 0 3 0 2 2 0 26
Samuel Strýček ZŠ - Svrčinovec Skupina ŽILINA A OKOLIE 4 4 0 0 3 0 4 0 0 16
Jozef Strýček ZŠ - Svrčinovec Skupina ŽILINA A OKOLIE 5 6 0 0 3 0 5 0 0 23
Mário Babulják ZŠ - Svrčinovec Skupina ŽILINA A OKOLIE 2 4 0 0 25 0 2 0 0 14
Peter Ščury ZŠ - Svrčinovec Skupina ŽILINA A OKOLIE 5 8 0 0 14 9 5 0 0 29
Patrik Šichman ZŠ - Svrčinovec Skupina ŽILINA A OKOLIE 3 5 0 0 14 9 3 0 0 18
Marek Tomaščin ZŠ - Svrčinovec Skupina ŽILINA A OKOLIE 3 4 0 0 3 0 3 0 0 15
Denis Baláž ZŠ - Svrčinovec Skupina ŽILINA A OKOLIE 2 2 0 0 25 0 2 0 0 8
Leoš Padyšák ZŠ - Svrčinovec Skupina ŽILINA A OKOLIE 3 3 0 0 14 9 3 0 0 12
Marek Mikula ZŠ - Svrčinovec Skupina ŽILINA A OKOLIE 2 3 0 0 3 0 2 0 0 11
Vlastimil Skyčák ZŠ - Svrčinovec Skupina ŽILINA A OKOLIE 2 5 0 0 14 9 2 0 0 17
Martin Šichman ZŠ - Svrčinovec Skupina ŽILINA A OKOLIE 3 8 0 0 3 0 3 0 0 27
Tomáš Rovder ZŠ - Svrčinovec Skupina ŽILINA A OKOLIE 1 3 0 0 25 0 1 0 0 10
Mário Hlúbik ZŠ - Svrčinovec Skupina ŽILINA A OKOLIE 1 1 0 0 25 0 1 0 0 4
Adam Cingel Spojená škola - Belá Skupina ŽILINA A OKOLIE 2 2 0 0 3 0 2 0 0 8
Michal Šipčiak Spojená škola - Belá Skupina ŽILINA A OKOLIE 3 5 0 0 9 14 2 1 0 17
Matej Babiš Spojená škola - Belá Skupina ŽILINA A OKOLIE 3 4 0 0 3 0 2 1 0 14
Miroslav Hanuliak Spojená škola - Belá Skupina ŽILINA A OKOLIE 4 4 0 0 3 0 3 1 0 15
Benjamín Šmehyl Spojená škola - Belá Skupina ŽILINA A OKOLIE 2 2 0 0 9 14 1 1 0 7
Oliver Chovanec ZŠ Francisciho - Levoča Skupina LEVOČA A OKOLIE 2 2 0 0 2 4 0 2 0 6
Maroš Kočko ZŠ Námestie Š. Kluberta - Levoča Skupina LEVOČA A OKOLIE 1 1 1 0 2 1 1 0 0 5
Vratko Vrábeľ ZŠ Námestie Š. Kluberta - Levoča Skupina LEVOČA A OKOLIE 2 2 0 0 1 2 1 1 0 7
Gabriel Seman ZŠ Francisciho - Levoča Skupina LEVOČA A OKOLIE 2 0 2 0 1 2 0 2 0 2
Martin Kummer ZŠ Námestie Š. Kluberta - Levoča Skupina LEVOČA A OKOLIE 3 0 3 0 1 2 1 2 0 4
Tomáš 2 ZŠ Demänovská - Liptovský Mikuláš Skupina LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 1 1 0 0 3 0 1 0 0 4
Jozef ZŠ Demänovská - Liptovský Mikuláš Skupina LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 2 1 1 0 1 0 2 0 0 6
Ondrej Valko ZŠ M. Rázusovej Martákovej - Liptovský Mikuláš Skupina LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 2 5 0 0 4 2 2 0 0 17
Patrik Rázga ZŠ M. Rázusovej Martákovej - Liptovský Mikuláš Skupina LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 1 1 0 0 3 0 1 0 0 4
Sebastián Ondruš ZŠ M. Rázusovej Martákovej - Liptovský Mikuláš Skupina LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 2 1 1 0 4 2 2 0 0 6
Lukáš Hlavna ZŠ J. Kráľa - Liptovský Mikuláš Skupina LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 3 1 3 0 2 0 2 1 0 8
Matias Majerčík ZŠ J. Kráľa - Liptovský Mikuláš Skupina LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 2 2 0 0 2 4 1 1 0 7
Adam Kožíšek ZŠ J. Kráľa - Liptovský Mikuláš Skupina LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 2 2 0 0 2 0 2 0 0 8
Lukáš Tracik ZŠ Komenského - Snina Skupina SNINA A OKOLIE 5 10 0 2 3 4 1 4 0 35
Tomáš Piško CZŠ s MŠ sv. Petra a Pavla - Belá nad Cirochou Skupina SNINA A OKOLIE 6 10 2 4 4 0 3 3 0 43
Kristián Hišem CZŠ s MŠ sv. Petra a Pavla - Belá nad Cirochou Skupina SNINA A OKOLIE 5 3 9 0 4 0 3 2 0 21
Tomáš Karľa CZŠ s MŠ sv. Petra a Pavla - Belá nad Cirochou Skupina SNINA A OKOLIE 1 1 0 0 3 4 0 1 0 3
Martin Barna ZŠ Komenského - Snina Skupina SNINA A OKOLIE 1 0 1 0 4 3 1 0 0 2
Samuel Roško ZŠ Komenského - Snina Skupina SNINA A OKOLIE 2 0 2 0 5 6 1 1 0 3
Damián Andraščík ZŠ Komenského - Snina Skupina SNINA A OKOLIE 3 2 2 0 3 4 1 2 0 9
Jakub Karaščák ZŠ Komenského - Snina Skupina SNINA A OKOLIE 1 0 1 0 4 3 1 0 0 2
Ľuboš Valko CZŠ s MŠ sv. Petra a Pavla - Belá nad Cirochou Skupina SNINA A OKOLIE 3 0 3 0 4 0 2 1 0 5
Jozef Šimon CZŠ s MŠ sv. Petra a Pavla - Belá nad Cirochou Skupina SNINA A OKOLIE 4 3 2 0 4 0 2 2 0 13
Ivan Minčič ZŠ Komenského - Snina Skupina SNINA A OKOLIE 2 1 3 0 2 4 0 2 0 6
Ján Sidor ZŠ Komenského - Snina Skupina SNINA A OKOLIE 1 2 1 1 5 6 0 1 0 9
Matúš Lajtár ZŠ Študentská - Snina Skupina SNINA A OKOLIE 6 16 13 3 2 0 5 1 0 72
Patrik Švajka ZŠ Študentská - Snina Skupina SNINA A OKOLIE 6 9 10 0 2 0 5 1 0 42
Adam Legemza ZŠ Študentská - Snina Skupina SNINA A OKOLIE 3 4 2 0 7 1 3 0 0 17
Frederik Šanta ZŠ Komenského - Snina Skupina SNINA A OKOLIE 1 0 1 0 5 6 0 1 0 1
Jakub Penkert ZŠ Študentská - Snina Skupina SNINA A OKOLIE 3 1 2 0 4 5 2 1 0 7
Šimon Országh ZŠ Študentská - Snina Skupina SNINA A OKOLIE 2 0 2 0 9 0 2 0 0 4
Matej Pagáč ZŠ s MŠ - Soblahov Skupina TRENČÍN A OKOLIE 2 2 0 0 4 0 2 0 0 8
Dávid Hric ZŠ - Široké Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 3 5 1 0 3 1 2 1 0 18
Tomáš Petruška ZŠ Hviezdoslavova - Lipany Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 5 4 7 0 9 8 5 0 0 24
Štefan Kandráč ZŠ Hviezdoslavova - Lipany Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 6 10 14 0 9 8 6 0 0 50
Samuel Hurajt ZŠ Hviezdoslavova - Lipany Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 6 18 8 0 9 8 6 0 0 68
Kamil Kandráč ZŠ Hviezdoslavova - Lipany Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 4 4 4 0 21 1 4 0 0 20
Filip Jusko ZŠ Hviezdoslavova - Lipany Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 4 6 7 0 21 1 4 0 0 29
Samuel Čuchran ZŠ - Široké Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 6 4 5 0 3 1 2 4 0 19
Adam Šandala ZŠ Hviezdoslavova - Lipany Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 6 10 10 0 9 8 6 0 0 46
Radovan Skladaný ZŠ Hviezdoslavova - Lipany Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 3 2 3 0 21 1 3 0 0 12
Oliver Dvorščák ZŠ s MŠ - Pečovská Nová Ves Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 2 2 1 0 1 3 0 2 0 7
Miloš Bujňák ZŠ s MŠ - Pečovská Nová Ves Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 4 5 0 0 1 21 0 4 0 15
Branislav Verešpej ZŠ s MŠ - Pečovská Nová Ves Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 2 3 2 0 5 8 0 2 0 11
Patrik Guľaša ZŠ s MŠ - Šarišské Dravce Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 6 20 12 0 8 9 4 2 0 76
Tomáš Sontág ZŠ s MŠ - Šarišské Dravce Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 6 15 7 0 8 9 4 2 0 56
Samuel Janič ZŠ s MŠ - Šarišské Dravce Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 4 3 2 0 8 9 3 1 0 14
Ľuboš Hižnaj ZŠ s MŠ - Šarišské Dravce Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 4 5 3 0 8 9 3 1 0 21
Patrik Hovanec ZŠ s MŠ - Šarišské Dravce Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 4 3 4 0 12 1 3 1 0 16
Tibor Barna ZŠ s MŠ - Šarišské Dravce Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 4 4 5 0 12 1 4 0 0 21
Matúš Radilla ZŠ s MŠ - Pečovská Nová Ves Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 2 0 2 0 1 21 0 2 0 2
Martin Genčúr ZŠ s MŠ - Šarišské Dravce Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 4 3 2 0 12 1 3 1 0 14
Ján Koľ ZŠ s MŠ - Šarišské Dravce Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 3 0 3 0 8 9 1 2 0 4
Štefan Stolárik ZŠ s MŠ - Šarišské Dravce Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 4 0 8 0 12 1 4 0 0 12
Tomáš Bohovecký ZŠ Hviezdoslavova - Lipany Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 3 2 2 0 21 1 3 0 0 11
Jozef Feltovič ZŠ Hviezdoslavova - Lipany Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 2 4 0 0 13 2 2 0 0 14
Richard Petrík ZŠ Hviezdoslavova - Lipany Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 5 4 4 0 9 8 5 0 0 21
Norbert Sabolik ZŠ Hviezdoslavova - Lipany Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 2 1 1 0 21 1 2 0 0 6
Sebastián Mona ZŠ Hviezdoslavova - Lipany Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 3 2 3 0 9 8 3 0 0 12
Dávid Smolko ZŠ - Široké Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 2 1 1 0 3 1 1 1 0 5
Patrik Čekan ZŠ s MŠ - Šarišské Dravce Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 3 1 2 0 12 1 2 1 0 7
Sebastián Spál ZŠ Hviezdoslavova - Lipany Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 1 0 1 0 6 4 1 0 0 2
Ján Jakubko ZŠ - Široké Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 3 3 2 0 3 1 2 1 0 13
Samuel Falat ZŠ s MŠ - Pečovská Nová Ves Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 2 2 3 0 5 8 0 2 0 9
Tomáš Tyšš ZŠ Študentská - Snina Skupina SNINA A OKOLIE 2 0 2 0 7 1 2 0 0 4
Branislav Repko ZŠ s MŠ Sninská - Zemplínske Hámre Skupina SNINA A OKOLIE 4 7 1 1 1 7 3 1 0 27
Lukáš Cenkner ZŠ s MŠ Sninská - Zemplínske Hámre Skupina SNINA A OKOLIE 1 1 0 0 3 2 1 0 0 4
Peter Fedák ZŠ s MŠ Sninská - Zemplínske Hámre Skupina SNINA A OKOLIE 2 0 2 0 4 3 2 0 0 4
Radoslav Repko ZŠ s MŠ Sninská - Zemplínske Hámre Skupina SNINA A OKOLIE 2 0 2 0 4 3 2 0 0 4
Adam Minich ZŠ Študentská - Snina Skupina SNINA A OKOLIE 3 3 2 0 7 1 2 1 0 13
Tomáš Chovanec ZŠ Severná - Moldava nad Bodvou Skupina MOLDAVA NAD BODVOU 6 12 0 1 13 0 6 0 0 44
Matej Tóth ZŠ Severná - Moldava nad Bodvou Skupina MOLDAVA NAD BODVOU 2 2 0 0 11 0 2 0 0 8
Matej Lindvaiy ZŠ Severná - Moldava nad Bodvou Skupina MOLDAVA NAD BODVOU 6 12 0 0 13 0 6 0 0 42
Dávid Seman ZŠ Severná - Moldava nad Bodvou Skupina MOLDAVA NAD BODVOU 6 16 0 0 13 0 6 0 0 54
Attila Bartaloš ZŠ Severná - Moldava nad Bodvou Skupina MOLDAVA NAD BODVOU 4 6 0 0 13 0 4 0 0 22
Jakub Méró ZŠ Severná - Moldava nad Bodvou Skupina MOLDAVA NAD BODVOU 1 1 0 0 11 0 1 0 0 4
Róbert Baláž ZŠ P. Horova - Michalovce Skupina MICHALOVCE 6 25 0 0 3 4 4 2 0 79
Daniel Stankovský ZŠ P. Horova - Michalovce Skupina MICHALOVCE 2 6 0 0 17 0 1 1 0 19
Maroš Sokirka ZŠ T. J. Moussona - Michalovce Skupina MICHALOVCE 5 24 0 0 4 3 5 0 0 77
Samuel Drančák ZŠ T. J. Moussona - Michalovce Skupina MICHALOVCE 3 4 0 0 6 0 3 0 0 15
Boris Andrišov ZŠ T. J. Moussona - Michalovce Skupina MICHALOVCE 3 3 0 0 4 3 3 0 0 12
Martin Matejovič ZŠ P. Horova - Michalovce Skupina MICHALOVCE 1 3 0 0 17 0 1 0 0 10
Denis Viňanský ZŠ P. Horova - Michalovce Skupina MICHALOVCE 1 2 0 0 17 0 1 0 0 7
Alexander Murník ZŠ P. Horova - Michalovce Skupina MICHALOVCE 1 1 0 0 17 0 1 0 0 4
Martin Gajdoš ZŠ P. Horova - Michalovce Skupina MICHALOVCE 1 1 0 0 17 0 1 0 0 4
Ján Geroč ZŠ P. Horova - Michalovce Skupina MICHALOVCE 1 1 0 0 17 0 1 0 0 4
Lukáš Mižák ZŠ T. J. Moussona - Michalovce Skupina MICHALOVCE 3 9 0 0 4 3 3 0 0 30
Igor Svrček ZŠ T. J. Moussona - Michalovce Skupina MICHALOVCE 1 1 0 0 14 0 1 0 0 4
Marko Veis ZŠ Sibírska - Prešov Skupina PREŠOV 2 1 1 0 0 1 6 0 1 0 3
Valér Bučko ZŠ Májové námestie - Prešov Skupina PREŠOV 2 2 2 0 0 9 0 2 0 0 8
Matúš Zakuťanksý ZŠ Májové námestie - Prešov Skupina PREŠOV 2 2 2 0 0 9 0 2 0 0 8
Oliver Javorský ZŠ Šrobárova - Prešov Skupina PREŠOV 2 3 3 0 0 6 4 2 1 0 11
Patrik Goliáš ZŠ Šrobárova - Prešov Skupina PREŠOV 2 1 1 0 0 2 3 0 1 0 3
Alexander Fedor ZŠ Májové námestie - Prešov Skupina PREŠOV 2 1 1 0 0 9 0 1 0 0 4
Filip Timko ZŠ Májové námestie - Prešov Skupina PREŠOV 2 1 1 0 0 9 0 1 0 0 4
Matej Gazdič ZŠ Važecká - Prešov Skupina PREŠOV 2 1 1 0 0 3 6 0 1 0 3
Adam Reviľák ZŠ Važecká - Prešov Skupina PREŠOV 2 1 1 0 0 3 6 0 1 0 3
Marek Tchur ZŠ Važecká - Prešov Skupina PREŠOV 2 1 1 0 0 3 6 0 1 0 3
Jakub Petrovský ZŠ Sibírska - Prešov Skupina PREŠOV 2 2 2 0 0 4 6 1 1 0 7
Michal Fedor ZŠ Sibírska - Prešov Skupina PREŠOV 2 2 7 0 0 4 6 1 1 0 22
Denis Lavko ZŠ Sibírska - Prešov Skupina PREŠOV 2 1 1 0 0 4 6 0 1 0 3
Martin Falát ZŠ Šrobárova - Prešov Skupina PREŠOV 2 1 1 0 0 6 4 1 0 0 4
Adam Jantošovič ZŠ s MŠ - Soblahov Skupina TRENČÍN A OKOLIE 1 1 0 0 2 0 1 0 0 4
Samuel Janíček ZŠ s MŠ - Soblahov Skupina TRENČÍN A OKOLIE 3 4 0 0 3 0 3 0 0 15
Simon Hatina ZŠ K. Strmeňa - Palárikovo Skupina NOVÉ ZÁMKY A OKOLIE 2 1 2 0 4 11 1 1 0 6
Lukáš Karas ZŠ K. Strmeňa - Palárikovo Skupina NOVÉ ZÁMKY A OKOLIE 1 1 0 0 3 0 1 0 0 4
Stanislav Agh ZŠ K. Strmeňa - Palárikovo Skupina NOVÉ ZÁMKY A OKOLIE 1 1 0 0 3 0 1 0 0 4
Dominik Tóth ZŠ G. Betlehena - Nové Zámky Skupina NOVÉ ZÁMKY A OKOLIE 8 35 13 0 18 4 8 0 0 126
Viktor Petrík ZŠ G. Betlehena - Nové Zámky Skupina NOVÉ ZÁMKY A OKOLIE 8 16 33 0 18 4 8 0 0 89
Filip Czuczor ZŠ G. Betlehena - Nové Zámky Skupina NOVÉ ZÁMKY A OKOLIE 4 7 0 0 18 4 4 0 0 25
Juraj Prusák ZŠ SNP 5 - Šurany Skupina NOVÉ ZÁMKY A OKOLIE 4 4 1 0 3 0 3 1 0 16
Timotej Lauro ZŠ SNP 5 - Šurany Skupina NOVÉ ZÁMKY A OKOLIE 8 14 8 0 4 18 6 2 0 56
Martin Záhorák ZŠ G. Betlehena - Nové Zámky Skupina NOVÉ ZÁMKY A OKOLIE 1 0 1 0 7 2 1 0 0 2
Filip Bajla ZŠ G. Betlehena - Nové Zámky Skupina NOVÉ ZÁMKY A OKOLIE 2 1 1 0 18 4 2 0 0 6
Samuel Rosina ZŠ SNP 5 - Šurany Skupina NOVÉ ZÁMKY A OKOLIE 3 3 2 0 3 0 2 1 0 13
Viktor Lakatoš ZŠ SNP 5 - Šurany Skupina NOVÉ ZÁMKY A OKOLIE 2 2 1 0 3 0 2 0 0 9
Andrej Dulák ZŠ SNP 5 - Šurany Skupina NOVÉ ZÁMKY A OKOLIE 1 1 0 0 11 4 1 0 0 4
Filip Mikla ZŠ SNP 5 - Šurany Skupina NOVÉ ZÁMKY A OKOLIE 1 1 0 0 11 4 1 0 0 4
Filip Šafašík ZŠ SNP 5 - Šurany Skupina NOVÉ ZÁMKY A OKOLIE 5 7 8 0 4 18 4 1 0 33
Sebastiá Beño ZŠ K. Strmeňa - Palárikovo Skupina NOVÉ ZÁMKY A OKOLIE 2 3 0 0 3 0 1 1 0 10
Viktor Tatár ZŠ K. Strmeňa - Palárikovo Skupina NOVÉ ZÁMKY A OKOLIE 2 2 0 0 3 0 1 1 0 7
Viktor Keleberc ZŠ K. Strmeňa - Palárikovo Skupina NOVÉ ZÁMKY A OKOLIE 1 1 0 0 4 11 0 1 0 3
Jozef Minda ZŠ K. Strmeňa - Palárikovo Skupina NOVÉ ZÁMKY A OKOLIE 1 1 0 0 4 11 0 1 0 3
Jakub Filo ZŠ SNP 5 - Šurany Skupina NOVÉ ZÁMKY A OKOLIE 1 0 1 0 11 4 1 0 0 2
Lukáš Zástera ZŠ K. Strmeňa - Palárikovo Skupina NOVÉ ZÁMKY A OKOLIE 1 0 2 0 4 11 0 1 0 2
Andrej Gúcky ZŠ G. Betlehena - Nové Zámky Skupina NOVÉ ZÁMKY A OKOLIE 1 1 0 0 20 0 1 0 0 4
Adam Kecskés ZŠ G. Betlehena - Nové Zámky Skupina NOVÉ ZÁMKY A OKOLIE 1 0 1 0 20 0 1 0 0 2
Maťko Ďurina ZŠ G. Betlehena - Nové Zámky Skupina NOVÉ ZÁMKY A OKOLIE 2 0 2 0 18 4 2 0 0 4
Timotej Molitoris ZŠ Štúrova - Hanušovce n. Topľou Skupina VRANOV NAD TOPĽOU A OKOLIE 2 3 0 0 3 0 2 0 0 11
Ján Velčko ZŠ Štúrova - Hanušovce n. Topľou Skupina VRANOV NAD TOPĽOU A OKOLIE 4 3 5 0 8 2 4 0 0 18
Martin Sabo ZŠ Štúrova - Hanušovce n. Topľou Skupina VRANOV NAD TOPĽOU A OKOLIE 3 0 4 0 8 2 3 0 0 7
Pavol Biroš ZŠ Štúrova - Hanušovce n. Topľou Skupina VRANOV NAD TOPĽOU A OKOLIE 3 3 2 0 8 2 3 0 0 14
Timotej Mikita ZŠ Štúrova - Hanušovce n. Topľou Skupina VRANOV NAD TOPĽOU A OKOLIE 2 2 2 0 8 2 2 0 0 10
Šimon Hatala ZŠ Štúrova - Hanušovce n. Topľou Skupina VRANOV NAD TOPĽOU A OKOLIE 3 4 3 0 8 2 3 0 0 18
Denis Novogurský ZŠ G. Haina - Levoča Skupina LEVOČA A OKOLIE 2 2 1 0 5 1 2 0 0 9
Ján Vavrek ZŠ G. Haina - Levoča Skupina LEVOČA A OKOLIE 2 1 2 0 5 1 2 0 0 7
Simon Lisoň ZŠ G. Haina - Levoča Skupina LEVOČA A OKOLIE 1 1 0 0 5 0 1 0 0 4
Vratko Ebergenyi ZŠ G. Haina - Levoča Skupina LEVOČA A OKOLIE 1 1 0 0 5 0 1 0 0 4
Adam Vernanský ZŠ G. Haina - Levoča Skupina LEVOČA A OKOLIE 2 4 1 0 5 1 2 0 0 15
Jonatan Jokel ZŠ J. Matúšku - Dolný Kubín Extra - Skupina DOLNÝ KUBÍN A OKOLIE 4 5 3 1 9 1 4 0 0 24
David Olexa ZŠ J. Matúšku - Dolný Kubín Extra - Skupina DOLNÝ KUBÍN A OKOLIE 2 2 0 0 4 2 2 0 0 8
Lubomir Mikuš ZŠ J. Matúšku - Dolný Kubín Extra - Skupina DOLNÝ KUBÍN A OKOLIE 5 12 2 0 9 1 5 0 0 43
Samuel Frkáň ZŠ M. Medveckej - Tvrdošín Extra - Skupina DOLNÝ KUBÍN A OKOLIE 1 1 0 0 2 3 0 1 0 3
Jakub Lonek ZŠ M. Medveckej - Tvrdošín Extra - Skupina DOLNÝ KUBÍN A OKOLIE 4 3 1 0 5 1 2 2 0 12
Patrik Kubačka ZŠ J. Matúšku - Dolný Kubín Extra - Skupina DOLNÝ KUBÍN A OKOLIE 4 1 5 0 9 1 4 0 0 12
Tomaš Hutira ZŠ J. Matúšku - Dolný Kubín Extra - Skupina DOLNÝ KUBÍN A OKOLIE 5 6 5 0 9 1 5 0 0 28
Samuel Jašušák ZŠ M. Medveckej - Tvrdošín Extra - Skupina DOLNÝ KUBÍN A OKOLIE 4 2 3 0 2 4 1 3 0 10
Andrej Šálka ZŠ M. Medveckej - Tvrdošín Extra - Skupina DOLNÝ KUBÍN A OKOLIE 1 0 1 0 2 3 0 1 0 1
RUFUS ZŠ Abovská - Košice Skupina KOŠICE 2 1 4 0 0 4 10 0 1 0 12
RUFUS ZŠ Požiarnická - Košice Skupina KOŠICE 2 1 10 0 0 10 4 1 0 0 31
Martin Mazár ZŠ - Sečovská Polianka Skupina VRANOV NAD TOPĽOU A OKOLIE 2 4 0 0 4 2 2 0 0 14
Marco Marcinko ZŠ - Sečovská Polianka Skupina VRANOV NAD TOPĽOU A OKOLIE 2 1 2 0 4 2 2 0 0 7
Daniel Nishchimniy Elba SŠG - Prešov Skupina PREŠOV 1 2 2 0 0 4 3 2 0 0 8
Mikhailo Krasnozhon Elba SŠG - Prešov Skupina PREŠOV 1 6 7 4 0 4 6 3 3 0 28
Gerard Smorada SSŠ ESS Solivarská - Prešov Skupina PREŠOV 1 5 9 3 0 9 2 4 1 0 34
Oliver Leškovský SSŠ ESS Solivarská - Prešov Skupina PREŠOV 1 2 3 0 0 3 4 1 1 0 10
Dominik Bilas SSŠ ESS Solivarská - Prešov Skupina PREŠOV 1 5 10 7 0 9 2 5 0 0 42
Damián Sabadšág SSŠ ESS Solivarská - Prešov Skupina PREŠOV 1 4 3 4 0 9 2 3 1 0 16
Timotej Polivčák Elba SŠG - Prešov Skupina PREŠOV 1 2 2 0 0 4 6 1 1 0 7
Adam Ehrlich ZŠ DSA Mukačevská Skupina PREŠOV 1 5 6 2 0 1 3 2 3 0 22
Karol Kivader ZŠ DSA Mukačevská Skupina PREŠOV 1 4 5 4 0 6 4 2 2 0 21
Dmytry Olischcuk Elba SŠG - Prešov Skupina PREŠOV 1 5 4 4 0 4 6 2 3 0 18
Richard Roba Elba SŠG - Prešov Skupina PREŠOV 1 2 1 2 0 4 6 1 1 0 6
Martin Mrva ZŠ DSA Mukačevská Skupina PREŠOV 1 3 1 5 0 6 4 2 1 0 10
Samuel Miščík ZŠ Bajkalská - Prešov Skupina PREŠOV 1 4 4 0 0 3 1 2 2 0 14
Daniel Prieložný SSŠ ESS Solivarská - Prešov Skupina PREŠOV 1 1 0 1 0 2 1 1 0 0 2
Dávid Pancík ZŠ Bajkalská - Prešov Skupina PREŠOV 1 4 2 3 0 3 1 2 2 0 11
Marek Hrabčák ZŠ Bajkalská - Prešov Skupina PREŠOV 1 1 1 0 0 2 5 0 1 0 3
Tomáš Foltín ZŠ Bajkalská - Prešov Skupina PREŠOV 1 1 1 0 0 2 5 0 1 0 3
Peter Antol ZŠ DSA Mukačevská Skupina PREŠOV 1 2 2 0 0 6 4 2 0 0 8
Šimon Marek ZŠ DSA Mukačevská Skupina PREŠOV 1 1 1 0 0 5 2 1 0 0 4
Benjamin Buraj SZŠ Gorkého - Skalica Skupina SKALICA 5 7 3 0 3 4 1 3 1 28
Michal Petrovič ZŠ Vajanského - Skalica Skupina SKALICA 4 6 5 0 6 4 3 1 0 26
Samuel Bílík ZŠ Vajanského - Skalica Skupina SKALICA 4 8 6 0 6 4 4 0 0 34
Šimon Vinkler ZŠ Vajanského - Skalica Skupina SKALICA 1 1 2 0 7 3 1 0 0 6
Michal Horvát ZŠ Vajanského - Skalica Skupina SKALICA 3 1 2 0 6 4 3 0 0 8
Maximilián Buraj SZŠ Gorkého - Skalica Skupina SKALICA 6 4 7 0 3 4 1 4 1 23
Matyáš Vričan SZŠ Gorkého - Skalica Skupina SKALICA 1 0 3 0 3 7 0 1 0 3
Jakub Hazlinger ZŠ Vajanského - Skalica Skupina SKALICA 4 0 4 0 6 4 4 0 0 8
Marek Mikuš ZŠ Malého - Skalica Skupina SKALICA 3 7 3 0 5 1 3 0 0 27
Samuel Kos ZŠ Strážnická - Skalica Skupina SKALICA 3 2 2 0 4 6 0 3 0 8
Richard Podolinský ZŠ Malého - Skalica Skupina SKALICA 5 7 6 0 4 3 5 0 0 32
Filip Hanzalík ZŠ Malého - Skalica Skupina SKALICA 5 5 4 0 4 3 5 0 0 24
Marcel Iuras ZŠ Strážnická - Skalica Skupina SKALICA 3 2 2 0 4 6 0 3 0 8
Peter Granec ZŠ Vajanského - Skalica Skupina SKALICA 3 6 2 0 6 4 2 1 0 22
Jakub Švikruha ZŠ Malého - Skalica Skupina SKALICA 2 1 2 0 5 1 2 0 0 7
David Polák ZŠ Malého - Skalica Skupina SKALICA 2 0 2 0 4 3 2 0 0 4
Krištof Klabzuba SZŠ Gorkého - Skalica Skupina SKALICA 3 4 2 0 3 4 1 2 0 15
Martin Baraník SZŠ Gorkého - Skalica Skupina SKALICA 1 0 1 0 5 1 1 0 0 2
Samuel Urban ZŠ J. A. Komenského - Púchov Skupina PÚCHOV A OKOLIE 2 2 0 0 8 1 2 0 0 8
Adrián Hudík ZŠ J. A. Komenského - Púchov Skupina PÚCHOV A OKOLIE 2 2 0 0 3 4 1 1 0 7
Milan Pišoja ZŠ J. A. Komenského - Púchov Skupina PÚCHOV A OKOLIE 1 1 0 0 10 3 1 0 0 4
Matej Hajas ZŠ J. A. Komenského - Púchov Skupina PÚCHOV A OKOLIE 2 3 0 0 8 1 2 0 0 11
Sergey Lazkov ZŠ J. A. Komenského - Púchov Skupina PÚCHOV A OKOLIE 1 4 0 1 10 3 1 0 0 15
Sebastian Vráblik ZŠ J. A. Komenského - Púchov Skupina PÚCHOV A OKOLIE 3 7 0 1 8 1 2 1 0 25
Ľuboš Daňo ZŠ - Bolešov Skupina PÚCHOV A OKOLIE 1 1 0 0 3 10 0 1 0 3
Dominik Marek ZŠ - Bolešov Skupina PÚCHOV A OKOLIE 1 1 0 0 3 10 0 1 0 3
Juraj Vavrúš ZŠ - Bolešov Skupina PÚCHOV A OKOLIE 3 4 0 0 2 13 0 3 0 12
Peter Gašparek ZŠ - Mikušovce Skupina PÚCHOV A OKOLIE 2 5 0 1 8 2 1 1 0 18
Marián Jágrik ZŠ - Mikušovce Skupina PÚCHOV A OKOLIE 3 4 0 0 1 8 1 2 0 13
Ján Šatka ZŠ H. Gavloviča - Pruské Skupina PÚCHOV A OKOLIE 3 10 0 2 13 2 3 0 0 37
Šimom Ondrašík ZŠ H. Gavloviča - Pruské Skupina PÚCHOV A OKOLIE 1 1 0 0 7 3 1 0 0 4
Marco Krnáč ZŠ H. Gavloviča - Pruské Skupina PÚCHOV A OKOLIE 2 3 0 0 13 2 2 0 0 11
Samuel Bórový ZŠ H. Gavloviča - Pruské Skupina PÚCHOV A OKOLIE 2 3 0 1 13 2 2 0 0 13
Matej Běhunčík ZŠ - Mikušovce Skupina PÚCHOV A OKOLIE 1 1 0 0 8 2 1 0 0 4
Jakub Štefanec ZŠ - Mikušovce Skupina PÚCHOV A OKOLIE 1 2 0 0 8 2 1 0 0 7
Adrián Kováčik ZŠ J. A. Komenského - Púchov Skupina PÚCHOV A OKOLIE 2 2 0 0 8 1 1 1 0 7
Matej Šatka ZŠ H. Gavloviča - Pruské Skupina PÚCHOV A OKOLIE 1 2 0 0 13 2 1 0 0 7
Damián Prekop ZŠ H. Gavloviča - Pruské Skupina PÚCHOV A OKOLIE 1 1 0 0 13 2 1 0 0 4
Michal Pagáč ZŠ H. Gavloviča - Pruské Skupina PÚCHOV A OKOLIE 1 2 0 0 13 2 1 0 0 7
Michal Pechanec ZŠ H. Gavloviča - Pruské Skupina PÚCHOV A OKOLIE 1 1 0 0 13 2 1 0 0 4
Ľubomír Drga ZŠ H. Gavloviča - Pruské Skupina PÚCHOV A OKOLIE 1 1 0 0 13 2 1 0 0 4
Patrik Habšuda ZŠ - Bolešov Skupina PÚCHOV A OKOLIE 1 1 0 0 2 13 0 1 0 3
Alex Dovičák SSŠ ESS Solivarská - Prešov Skupina PREŠOV 1 4 6 3 0 9 2 3 1 0 24
Kristián Harabín ZŠ s MŠ Nižná brána - Kežmarok Skupina KEŽMAROK 4 5 0 2 4 0 3 1 0 22
Timotej Soják ZŠ Dr. D. Fischera - Kežmarok Skupina KEŽMAROK 5 8 3 1 5 3 5 0 0 34
Adrián Romaňák ZŠ Dr. D. Fischera - Kežmarok Skupina KEŽMAROK 5 11 4 1 5 3 5 0 0 44
Martin Hrivík ZŠ Dr. D. Fischera - Kežmarok Skupina KEŽMAROK 1 1 0 0 9 0 1 0 0 4
Matúš Sekerák ZŠ Dr. D. Fischera - Kežmarok Skupina KEŽMAROK 2 1 2 0 7 1 2 0 0 7
Adam Madeja ZŠ Dr. D. Fischera - Kežmarok Skupina KEŽMAROK 4 4 2 1 5 3 4 0 0 20
Juraj Kiska ZŠ Grundschule - Kežmarok Skupina KEŽMAROK 2 2 0 0 6 3 1 1 0 7
Tobias Olekšák ZŠ Grundschule - Kežmarok Skupina KEŽMAROK 4 5 5 1 6 3 2 2 0 24
Matej Mudrák ZŠ s MŠ sv. Kríža - Kežmarok Skupina KEŽMAROK 1 1 0 0 1 6 0 1 0 3
Tomáš Tropp ZŠ s MŠ Nižná brána - Kežmarok Skupina KEŽMAROK 1 1 0 0 6 1 1 0 0 4
Matej Čepišák ZŠ s MŠ Nižná brána - Kežmarok Skupina KEŽMAROK 2 2 0 0 4 0 2 0 0 8
Miroslav Karabinoš ZŠ s MŠ Nižná brána - Kežmarok Skupina KEŽMAROK 2 1 1 0 4 0 2 0 0 6
Marko Gažik ZŠ s MŠ Nižná brána - Kežmarok Skupina KEŽMAROK 4 5 1 0 4 0 4 0 0 20
Mário Mudrák ZŠ s MŠ sv. Kríža - Kežmarok Skupina KEŽMAROK 2 1 2 0 3 6 0 2 0 5
Tobias Zummer ZŠ Grundschule - Kežmarok Skupina KEŽMAROK 1 1 1 0 3 0 1 0 0 5
Damián Pavlík ZŠ s MŠ Nižná brána - Kežmarok Skupina KEŽMAROK 3 2 1 0 4 0 2 1 0 9
Oliver Heldák ZŠ s MŠ Nižná brána - Kežmarok Skupina KEŽMAROK 2 1 1 0 4 0 1 1 0 5
Július Korosi ZŠ Ulica Moskovská - Michalovce Skupina MICHALOVCE 2 10 0 0 5 0 2 0 0 32
Adrián Šulavík SZŠ DSA - Považská Bystrica Skupina POVAŽSKÁ BYSTRICA 3 7 0 0 3 6 0 3 0 21
Matej Martinka SZŠ DSA - Považská Bystrica Skupina POVAŽSKÁ BYSTRICA 1 1 0 0 6 7 0 1 0 3
Jakub Slaninka ZŠ Nemocničná - Považská Bystrica Skupina POVAŽSKÁ BYSTRICA 3 9 0 0 1 5 1 1 1 31
Samuel Milan Dratnal ZŠ Nemocničná - Považská Bystrica Skupina POVAŽSKÁ BYSTRICA 5 10 0 0 1 6 2 2 1 35
Ľuboš Mitaš ZŠ sv. Augustína - Považská Bystrica Skupina POVAŽSKÁ BYSTRICA 6 10 0 0 8 3 3 2 1 36
Nicolas Zambori ZŠ Stred - Považská Bystrica Skupina POVAŽSKÁ BYSTRICA 6 22 0 0 6 1 6 0 0 72
Michal Hrenák ZŠ Stred - Považská Bystrica Skupina POVAŽSKÁ BYSTRICA 5 8 0 0 6 1 5 0 0 29
Ján Jakubík ZŠ Stred - Považská Bystrica Skupina POVAŽSKÁ BYSTRICA 4 6 0 0 6 1 4 0 0 22
Tobiáš Francisty ZŠ sv. Augustína - Považská Bystrica Skupina POVAŽSKÁ BYSTRICA 3 6 0 0 8 3 2 0 1 23
Dušan Pavúr ZŠ Stred - Považská Bystrica Skupina POVAŽSKÁ BYSTRICA 1 2 0 0 8 1 1 0 0 7
Martin Kimlička ZŠ Stred - Považská Bystrica Skupina POVAŽSKÁ BYSTRICA 2 3 0 0 11 1 2 0 0 11
Samuel Švach SZŠ DSA - Považská Bystrica Skupina POVAŽSKÁ BYSTRICA 1 2 0 0 3 6 0 1 0 6
Matúš Pavlík ZŠ sv. Augustína - Považská Bystrica Skupina POVAŽSKÁ BYSTRICA 1 2 0 0 6 3 1 0 0 7
Samuel Šuľák ZŠ M. Nešpora - Prešov Skupina PREŠOV 3 5 4 4 0 5 3 5 0 0 21
Mikuláš Demjanovič ZŠ M. Nešpora - Prešov Skupina PREŠOV 3 6 13 5 0 5 3 6 0 0 50
Alexander Szuč ZŠ M. Nešpora - Prešov Skupina PREŠOV 3 2 2 0 0 5 3 2 0 0 8
Alex Ivanko ZŠ M. Nešpora - Prešov Skupina PREŠOV 3 2 2 0 0 8 7 2 0 0 8
Jakub Kočan ZŠ - Ľubotice Skupina PREŠOV 3 6 9 5 0 8 2 4 2 0 36
Adam Horvát ZŠ M. Nešpora - Prešov Skupina PREŠOV 3 2 1 2 0 11 2 2 0 0 7
Šimon Marton ZŠ Lesnícka - Prešov Skupina PREŠOV 3 5 8 5 0 3 5 2 3 0 31
Branislav Petro ZŠ Lesnícka - Prešov Skupina PREŠOV 3 4 3 3 0 3 5 1 3 0 13
Adam Frištyk ZŠ Lesnícka - Prešov Skupina PREŠOV 3 2 1 3 0 7 0 2 0 0 8
Patrik Potočňák ZŠ Lesnícka - Prešov Skupina PREŠOV 3 6 19 4 0 3 5 2 4 0 63
Lukáš Daňo ZŠ Šmeralova - Prešov Skupina PREŠOV 3 3 5 0 0 4 5 0 3 0 15
René Tobiáš ZŠ M. Nešpora - Prešov Skupina PREŠOV 3 4 4 2 0 5 3 4 0 0 18
Filip Čajka ZŠ M. Nešpora - Prešov Skupina PREŠOV 3 1 1 0 0 11 2 1 0 0 4
Daniel Lackner ZŠ M. Nešpora - Prešov Skupina PREŠOV 3 3 4 2 0 9 1 3 0 0 17
Dávid Paločko ZŠ M. Nešpora - Prešov Skupina PREŠOV 3 3 3 1 0 5 3 3 0 0 13
Pavol Poník ZŠ M. Nešpora - Prešov Skupina PREŠOV 3 1 1 0 0 11 2 1 0 0 4
Martin Cisko ZŠ M. Nešpora - Prešov Skupina PREŠOV 3 1 0 1 0 11 2 1 0 0 2
Michal Šurima ZŠ M. Nešpora - Prešov Skupina PREŠOV 3 5 6 4 0 5 3 5 0 0 27
Tadeáš Bajus ZŠ Lesnícka - Prešov Skupina PREŠOV 3 2 2 0 0 7 8 0 2 0 6
Martin Ferko ZŠ - Ľubotice Skupina PREŠOV 3 1 1 0 0 8 7 1 0 0 4
Matúš Krištof ZŠ - Ľubotice Skupina PREŠOV 3 5 6 6 0 8 2 4 1 0 28
Michal Gecik ZŠ - Ľubotice Skupina PREŠOV 3 3 1 2 0 2 5 2 1 0 7
Marek Kvietok ZŠ - Ľubotice Skupina PREŠOV 3 3 2 1 0 8 2 3 0 0 10
Martin Mihalčin ZŠ Šmeralova - Prešov Skupina PREŠOV 3 1 1 0 0 4 5 0 1 0 3
Tomáš Kancír ZŠ Šmeralova - Prešov Skupina PREŠOV 3 2 3 0 0 2 8 0 2 0 9
Leo Janiga ZŠ - Ľubotice Skupina PREŠOV 3 3 6 0 0 8 2 3 0 0 21
Dominik Kočiščin ZŠ - Ľubotice Skupina PREŠOV 3 2 0 3 0 8 2 2 0 0 5
Samuel Hitrik ZŠ - Ľubotice Skupina PREŠOV 3 3 4 1 0 8 2 2 1 0 15
A Trakan ZŠ M. Medveckej - Tvrdošín Extra - Skupina DOLNÝ KUBÍN A OKOLIE 1 1 0 0 1 2 0 1 0 3
Matej Grega Gymnázium P.O. Hviezdoslava - Dolný Kubín Extra - Skupina DOLNÝ KUBÍN A OKOLIE 6 12 1 1 2 3 3 3 0 42
Peter Lalik Gymnázium P.O. Hviezdoslava - Dolný Kubín Extra - Skupina DOLNÝ KUBÍN A OKOLIE 3 1 5 0 1 4 2 1 0 10
Filip Mikuláš ZŠ s MŠ - Oravský Podzámok Extra - Skupina DOLNÝ KUBÍN A OKOLIE 2 2 0 0 1 9 0 2 0 6
Roman Mikulaj ZŠ s MŠ - Oravský Podzámok Extra - Skupina DOLNÝ KUBÍN A OKOLIE 2 1 1 0 1 5 0 2 0 4
Branko Mahút Gymnázium P.O. Hviezdoslava - Dolný Kubín Extra - Skupina DOLNÝ KUBÍN A OKOLIE 2 0 3 0 1 4 1 1 0 4
Lukáš Števňák ZŠ M. Medveckej - Tvrdošín Extra - Skupina DOLNÝ KUBÍN A OKOLIE 3 3 1 0 5 1 3 0 0 13
Erik Belica ZŠ M. Medveckej - Tvrdošín Extra - Skupina DOLNÝ KUBÍN A OKOLIE 3 2 2 0 5 1 3 0 0 11
Kristián Zboroň ZŠ M. Medveckej - Tvrdošín Extra - Skupina DOLNÝ KUBÍN A OKOLIE 3 2 2 0 3 2 2 1 0 10
Jaroslav Bukový ZŠ J. Matúšku - Dolný Kubín Extra - Skupina DOLNÝ KUBÍN A OKOLIE 1 1 2 0 4 1 1 0 0 6
Patrik Sporka ZŠ J. Matúšku - Dolný Kubín Extra - Skupina DOLNÝ KUBÍN A OKOLIE 2 1 1 0 9 1 2 0 0 6
Tomáš Kollár ZŠ R. Jašíka - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 3 3 1 1 5 2 3 0 0 15
Andrej Vaňo ZŠ Malinovského - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 3 3 3 0 2 5 1 2 0 13
Tomas Beniak ZŠ Malinovského - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 2 2 0 0 2 5 1 1 0 7
Matúš Bodocký ZŠ Malinovského - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 2 1 1 0 2 5 1 1 0 5
Matej Bilčík ZŠ R. Jašíka - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 2 2 0 0 5 2 2 0 0 8
Ján Klucha ZŠ R. Jašíka - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 1 1 0 0 2 1 1 0 0 4
Filip Belák ZŠ Športovcov - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 1 1 0 0 1 2 0 1 0 3
Simon Špidlík ZŠ R. Jašíka - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 4 3 1 0 1 2 3 1 0 13
Andrej Klucha ZŠ R. Jašíka - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 1 0 1 0 2 1 1 0 0 2
Kristian Ondruška ZŠ Športovcov - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 2 1 1 0 1 8 0 2 0 4
Šimon Drábik 8RG - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 4 4 5 0 6 0 4 0 0 21
Adrián Pavlovčík 8RG - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 2 1 3 0 6 0 2 0 0 8
Timotej Orság 8RG - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 6 8 2 3 4 1 6 0 0 38
Dávid Šamko 8RG - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 4 5 1 0 4 1 4 0 0 20
Damiján Cifra 8RG - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 3 2 1 0 5 2 3 0 0 10
Dávid Melichárek 8RG - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 3 5 2 0 4 1 3 0 0 20
Martin Minarovič 8RG - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 1 0 2 0 8 1 1 0 0 3
Tomáš Svitok 8RG - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 3 0 5 0 5 2 3 0 0 8
Šimon Blažek ZŠ R. Jašíka - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 4 4 2 0 1 2 2 2 0 16
Daniel Halász ZŠ Pohraničná - Komárno Extra-skupina KOMARNO A OKOLIE 4 9 0 1 13 0 4 0 0 33
Dávid Bozsóky ZŠ Pohraničná - Komárno Extra-skupina KOMARNO A OKOLIE 3 5 0 0 3 0 3 0 0 18
Dávid Kmeťo ZŠ Pohraničná - Komárno Extra-skupina KOMARNO A OKOLIE 5 14 0 0 6 0 5 0 0 47
Lukáš Grolmus ZŠ Pohraničná - Komárno Extra-skupina KOMARNO A OKOLIE 3 3 0 0 6 0 3 0 0 12
Roman Blažek ZŠ Pohraničná - Komárno Extra-skupina KOMARNO A OKOLIE 2 2 0 0 6 0 2 0 0 8
Max Kopčok ZŠ Pohraničná - Komárno Extra-skupina KOMARNO A OKOLIE 1 1 0 0 12 0 1 0 0 4
RUFUS ZŠ Bátorove Kosihy Extra-skupina KOMARNO A OKOLIE 2 15 0 0 9 3 2 0 0 47
RUFUS ZŠ - Lipová Extra-skupina KOMARNO A OKOLIE 1 1 0 0 1 6 0 1 0 3
Viktor Rolko Gymnázium M.R. Štefánika - Šamorín Skupina DUNAJSKÁ STREDA A OKOLIE 3 11 0 0 19 0 3 0 0 36
Tomáš Pilát Gymnázium M.R. Štefánika - Šamorín Skupina DUNAJSKÁ STREDA A OKOLIE 3 6 0 0 19 0 3 0 0 21
Adam Varga Gymnázium M.R. Štefánika - Šamorín Skupina DUNAJSKÁ STREDA A OKOLIE 2 2 0 0 5 3 2 0 0 8
Tamás Csiba ZŠ Á. Vámbéryho - Dunajská Streda Skupina DUNAJSKÁ STREDA A OKOLIE 1 1 0 0 6 0 1 0 0 4
Filip Rásó ZŠ Á. Vámbéryho - Dunajská Streda Skupina DUNAJSKÁ STREDA A OKOLIE 1 2 0 0 6 0 1 0 0 7
Ádám Kovács ZŠ Á. Vámbéryho - Dunajská Streda Skupina DUNAJSKÁ STREDA A OKOLIE 1 1 0 0 6 0 1 0 0 4
Zsolt Nagy ZŠ Á. Vámbéryho - Dunajská Streda Skupina DUNAJSKÁ STREDA A OKOLIE 1 2 0 0 6 0 1 0 0 7
Tomas Urge ZŠ M. Bela - Šamorín Skupina DUNAJSKÁ STREDA A OKOLIE 2 3 0 0 12 0 2 0 0 11
Adam Palenik ZŠ M. Bela - Šamorín Skupina DUNAJSKÁ STREDA A OKOLIE 3 7 0 0 3 5 2 1 0 23
Kristian Urban ZŠ M. Bela - Šamorín Skupina DUNAJSKÁ STREDA A OKOLIE 3 6 0 0 3 5 2 1 0 20
Richard Rafaj ZŠ M. Bela - Šamorín Skupina DUNAJSKÁ STREDA A OKOLIE 1 2 0 0 12 0 1 0 0 7
Matej Živčák Gymnázium M.R. Štefánika - Šamorín Skupina DUNAJSKÁ STREDA A OKOLIE 1 1 0 0 19 0 1 0 0 4
Matej Jurička Gymnázium M.R. Štefánika - Šamorín Skupina DUNAJSKÁ STREDA A OKOLIE 1 4 0 0 19 0 1 0 0 13
Samuel Gogh Gymnázium M.R. Štefánika - Šamorín Skupina DUNAJSKÁ STREDA A OKOLIE 1 1 0 0 19 0 1 0 0 4
Lukáš Roľko Gymnázium M.R. Štefánika - Šamorín Skupina DUNAJSKÁ STREDA A OKOLIE 1 3 0 0 19 0 1 0 0 10
Gregor Grác Gymnázium Š. Moysesa - Moldava nad Bodvou Skupina KOŠICE A OKOLIE 2 2 0 0 4 5 0 2 0 6
Ľudovít Pap ZŠ Staničná - Košice Skupina KOŠICE A OKOLIE 2 9 2 0 8 9 1 1 0 30
Adam Lauff ZŠ Staničná - Košice Skupina KOŠICE A OKOLIE 3 6 3 0 6 1 3 0 0 24
Matej Hrabovský ZŠ Staničná - Košice Skupina KOŠICE A OKOLIE 3 4 1 0 6 1 3 0 0 16
Kamil Pach ZŠ Staničná - Košice Skupina KOŠICE A OKOLIE 4 6 10 0 6 1 3 1 0 31
Nikolas Drozda Gymnázium Š. Moysesa - Moldava nad Bodvou Skupina KOŠICE A OKOLIE 2 0 2 0 1 7 0 2 0 2
Miroslav Sovič ZŠ Staničná - Košice Skupina KOŠICE A OKOLIE 3 2 4 0 6 1 3 0 0 13
Michal Kopčo ZŠ Staničná - Košice Skupina KOŠICE A OKOLIE 1 0 2 0 8 1 1 0 0 3
Adam Oros ZŠ - Kysak Skupina KOŠICE A OKOLIE 4 15 2 0 5 4 3 1 0 50
Roland Irányi ZŠ - Kysak Skupina KOŠICE A OKOLIE 1 1 0 0 7 1 1 0 0 4
Jozef Prokop ZŠ - Kysak Skupina KOŠICE A OKOLIE 3 4 0 0 5 4 3 0 0 15
Maroš Dudra ZŠ - Kysak Skupina KOŠICE A OKOLIE 2 2 0 0 9 8 2 0 0 8
Gabriel Legath ZŠ - Kysak Skupina KOŠICE A OKOLIE 1 1 0 0 7 1 1 0 0 4
Daniel Bugár Gymnázium Š. Moysesa - Moldava nad Bodvou Skupina KOŠICE A OKOLIE 1 1 0 0 1 7 0 1 0 3
Samuel Blanár ZŠ - Kysak Skupina KOŠICE A OKOLIE 1 0 1 0 7 1 1 0 0 2
Samuel Tisovčík ZŠ Pri kríži - Bratislava - Dúbravka Skupina BRATISLAVA - DÚBRAVKA 3 5 5 0 6 1 3 0 0 23
Martin Kompan ZŠ Pri kríži - Bratislava - Dúbravka Skupina BRATISLAVA - DÚBRAVKA 5 12 6 0 6 1 3 1 1 48
Matúš Saňa ZŠ Pri kríži - Bratislava - Dúbravka Skupina BRATISLAVA - DÚBRAVKA 3 2 9 0 14 1 2 1 0 17
Adam Halaša ZŠ Pri kríži - Bratislava - Dúbravka Skupina BRATISLAVA - DÚBRAVKA 5 19 3 0 6 1 3 1 1 66
Jozef Lunák ZŠ Nejedlého - Bratislava - Dúbravka Skupina BRATISLAVA - DÚBRAVKA 5 14 1 0 8 2 4 1 0 47
Filip Gottschall ZŠ Nejedlého - Bratislava - Dúbravka Skupina BRATISLAVA - DÚBRAVKA 6 12 1 0 8 2 4 2 0 41
Samuel Saňa ZŠ Pri kríži - Bratislava - Dúbravka Skupina BRATISLAVA - DÚBRAVKA 3 3 1 0 6 1 3 0 0 13
Thomas Čičilla ZŠ Pri kríži - Bratislava - Dúbravka Skupina BRATISLAVA - DÚBRAVKA 2 0 2 0 14 1 2 0 0 4
Shabir Sidiky ZŠ Nejedlého - Bratislava - Dúbravka Skupina BRATISLAVA - DÚBRAVKA 5 3 6 0 10 2 3 2 0 18
Timotej Boor ZŠ Nejedlého - Bratislava - Dúbravka Skupina BRATISLAVA - DÚBRAVKA 3 2 1 0 10 2 1 2 0 8
Michal Gregor ZŠ Sokolíkova - Bratislava - Dúbravka Skupina BRATISLAVA - DÚBRAVKA 4 9 2 0 2 10 0 4 0 29
Filip Skalka ZŠ Sokolíkova - Bratislava - Dúbravka Skupina BRATISLAVA - DÚBRAVKA 1 1 0 0 5 21 0 1 0 3
Jaroslav Kovář ZŠ Beňovského - Bratislava - Dúbravka Skupina BRATISLAVA - DÚBRAVKA 3 1 7 0 9 2 3 0 0 13
Viktor Báb ZŠ Beňovského - Bratislava - Dúbravka Skupina BRATISLAVA - DÚBRAVKA 3 11 2 0 9 2 3 0 0 38
Patrik Slabej ZŠ Beňovského - Bratislava - Dúbravka Skupina BRATISLAVA - DÚBRAVKA 5 9 2 0 2 8 4 1 0 33
Samuel Biely ZŠ Beňovského - Bratislava - Dúbravka Skupina BRATISLAVA - DÚBRAVKA 5 9 6 0 2 8 4 1 0 37
Michal Horský ZŠ Beňovského - Bratislava - Dúbravka Skupina BRATISLAVA - DÚBRAVKA 4 11 3 0 14 2 4 0 0 40
Adam Navrátil ZŠ Beňovského - Bratislava - Dúbravka Skupina BRATISLAVA - DÚBRAVKA 2 2 1 0 10 9 2 0 0 9
Peter Špaček ZŠ Beňovského - Bratislava - Dúbravka Skupina BRATISLAVA - DÚBRAVKA 4 6 2 0 14 2 4 0 0 24
Juraj Čerňanský ZŠ Beňovského - Bratislava - Dúbravka Skupina BRATISLAVA - DÚBRAVKA 5 5 9 0 3 3 4 0 1 31
Patrik Navarčík ZŠ Sokolíkova - Bratislava - Dúbravka Skupina BRATISLAVA - DÚBRAVKA 3 1 4 0 1 14 0 3 0 7
Patrik Kleinert ZŠ Sokolíkova - Bratislava - Dúbravka Skupina BRATISLAVA - DÚBRAVKA 3 2 1 0 1 6 0 3 0 7
Michal Biely ZŠ Beňovského - Bratislava - Dúbravka Skupina BRATISLAVA - DÚBRAVKA 3 3 5 0 3 3 2 0 1 19
Lukáš Beták ZŠ Sokolíkova - Bratislava - Dúbravka Skupina BRATISLAVA - DÚBRAVKA 1 1 0 0 4 5 0 1 0 3
Daniel Kuruc ZŠ Sokolíkova - Bratislava - Dúbravka Skupina BRATISLAVA - DÚBRAVKA 1 0 2 0 4 5 0 1 0 2
Róbert Babinec ZŠ Masarykova - Košice Skupina KOŠICE 1 2 4 0 0 6 0 2 0 0 14
Daniel Kalakay ZŠ Masarykova - Košice Skupina KOŠICE 1 2 2 1 0 6 0 2 0 0 9
Jakub Popovicz ZŠ Masarykova - Košice Skupina KOŠICE 1 1 2 1 1 6 0 1 0 0 10
Filip Martiška 8RG - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 2 3 0 0 2 1 2 0 0 11
Ľubomír Ludvig 8RG - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 1 0 1 0 6 0 1 0 0 2
Ľubomír Ligocký ZŠ R. Jašíka - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 1 1 0 0 3 0 1 0 0 4
Patrik Staňo ZŠ Športovcov - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 1 1 0 0 1 2 0 1 0 3
Peter Benča ZŠ Malinovského - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 2 2 1 0 2 5 1 1 0 8
Tomáš Patrovič ZŠ Malinovského - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 1 1 0 0 2 1 1 0 0 4
Jakub Michalík 8RG - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 1 0 1 0 2 1 1 0 0 2
Branislav Michna ZŠ Športovcov - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 1 1 0 0 1 4 0 1 0 3
Michal Ferenc ZŠ Staničná - Košice Skupina KOŠICE A OKOLIE 1 4 0 0 9 2 1 0 0 13
Samuel Gašpar Gymnázium Š. Moysesa - Moldava nad Bodvou Skupina KOŠICE A OKOLIE 2 3 0 0 4 5 0 2 0 9
Adam Graffy Gymnázium Š. Moysesa - Moldava nad Bodvou Skupina KOŠICE A OKOLIE 1 1 0 0 4 5 0 1 0 3
David ZŠ s MŠ Okoličianska - Liptovský Mikuláš Skupina LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 1 1 0 0 2 1 1 0 0 4
Damián ZŠ s MŠ Okoličianska - Liptovský Mikuláš Skupina LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 1 1 0 0 2 1 1 0 0 4
David ZŠ Demänovská - Liptovský Mikuláš Skupina LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 1 1 0 0 1 2 0 1 0 3
Jakub ZŠ s MŠ Okoličianska - Liptovský Mikuláš Skupina LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 1 0 1 0 2 1 1 0 0 2
Jaroslav ZŠ s MŠ Okoličianska - Liptovský Mikuláš Skupina LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 1 0 1 0 2 1 1 0 0 2
Tomáš ZŠ Demänovská - Liptovský Mikuláš Skupina LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 1 0 1 0 1 2 0 1 0 1
David Petho ZŠ M. Rázusovej Martákovej - Liptovský Mikuláš Skupina LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 1 1 0 0 4 2 1 0 0 4
Michal Bruňo ZŠ J. Kráľa - Liptovský Mikuláš Skupina LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 2 1 1 0 1 0 1 1 0 5
Peter Palaj ZŠ M. Rázusovej Martákovej - Liptovský Mikuláš Skupina LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 1 0 1 0 4 2 1 0 0 2
Nico Winiosza ZŠ M. Rázusovej Martákovej - Liptovský Mikuláš Skupina LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 1 0 1 0 4 2 1 0 0 2
Matej Krčah ZŠ J. Kráľa - Liptovský Mikuláš Skupina LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 1 0 1 0 2 4 0 1 0 1
Ladislav Polák ZŠ J. Kráľa - Liptovský Mikuláš Skupina LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 1 1 0 0 2 0 1 0 0 4
Alexej Danyi ZŠ L. Novomeského - Lučenec Skupina LUČENEC 1 4 0 0 15 0 1 0 0 13
Michal Grendel Gymnázium M. Kukučína - Revúca Skupina REVÚCA 2 2 0 0 3 2 2 0 0 8
Matúš Poprocký Gymnázium M. Kukučína - Revúca Skupina REVÚCA 1 1 0 0 3 2 1 0 0 4
Róbert Jamnich ZŠ Saratovská 43 - Levice Skupina LEVICE 1 1 0 0 2 6 0 1 0 3
Filip Halabuk ZŠ Saratovská 43 - Levice Skupina LEVICE 1 1 0 0 3 6 0 1 0 3
Nikolas Debreczényi ZŠ Saratovská 43 - Levice Skupina LEVICE 2 2 0 0 2 5 0 2 0 6
Daniel Sudický ZŠ Saratovská 43 - Levice Skupina LEVICE 2 2 0 0 2 5 0 2 0 6
Samuel Gergely ZŠ Ul. sv Michala - Levice Skupina LEVICE 1 2 0 0 5 0 1 0 0 7
Filip Bohlke ZŠ Hviezdoslavova - Revúca Skupina REVÚCA 2 2 0 0 1 0 1 1 0 7
Adam Nemček ZŠ I.B. Zocha - Revúca Skupina REVÚCA 1 1 0 0 3 2 1 0 0 4
Andreas Brabec ZŠ - Tatranská Lomnica Extra - Skupina VYSOKÉ TATRY A OKOLIE 5 10 3 1 2 5 0 5 0 35
Pavol Šeleng ZŠ - Spišské Bystré Extra - Skupina VYSOKÉ TATRY A OKOLIE 7 14 8 0 9 1 7 0 0 57
Kevin Mižigar ZŠ - Spišské Bystré Extra - Skupina VYSOKÉ TATRY A OKOLIE 8 19 7 0 9 1 8 0 0 72
Simeon Krajč ZŠ - Spišské Bystré Extra - Skupina VYSOKÉ TATRY A OKOLIE 4 3 1 0 5 3 4 0 0 14
Tomáš Bendík ZŠ - Spišské Bystré Extra - Skupina VYSOKÉ TATRY A OKOLIE 1 1 0 0 7 2 1 0 0 4
Šimon Pavliga ZŠ - Spišské Bystré Extra - Skupina VYSOKÉ TATRY A OKOLIE 5 3 3 0 9 1 5 0 0 17
Samuel Švagerko ZŠ - Spišské Bystré Extra - Skupina VYSOKÉ TATRY A OKOLIE 2 1 1 0 7 4 2 0 0 6
Andrej Chalanyi ZŠ s MŠ Dostojevského - Poprad Extra - Skupina VYSOKÉ TATRY A OKOLIE 5 8 2 0 1 1 1 3 1 30
David Knap ZŠ s MŠ Dostojevského - Poprad Extra - Skupina VYSOKÉ TATRY A OKOLIE 7 9 2 0 1 1 1 4 2 36
fero Rusnak ZŠ s MŠ - Dolný Smokovec Extra - Skupina VYSOKÉ TATRY A OKOLIE 4 8 3 0 2 5 2 2 0 29
adam Jurik ZŠ s MŠ - Dolný Smokovec Extra - Skupina VYSOKÉ TATRY A OKOLIE 6 9 3 0 1 1 2 1 3 41
Marko Jína ZŠ Komenského - Svit Extra - Skupina VYSOKÉ TATRY A OKOLIE 4 9 9 0 4 1 3 1 0 39
Filip Maličký ZŠ Komenského - Svit Extra - Skupina VYSOKÉ TATRY A OKOLIE 4 9 5 0 4 1 3 1 0 35
Šimon Porada ZŠ Komenského - Svit Extra - Skupina VYSOKÉ TATRY A OKOLIE 2 1 1 0 4 1 2 0 0 6
Oliver Vrabel ZŠ - Tatranská Lomnica Extra - Skupina VYSOKÉ TATRY A OKOLIE 7 10 3 0 1 1 0 4 3 42
Erik Ferienčík ZŠ - Spišské Bystré Extra - Skupina VYSOKÉ TATRY A OKOLIE 2 1 1 0 7 4 2 0 0 6
Kristián Orolín ZŠ - Spišské Bystré Extra - Skupina VYSOKÉ TATRY A OKOLIE 4 6 0 0 9 1 4 0 0 22
Lukáš Kikta ZŠ - Spišské Bystré Extra - Skupina VYSOKÉ TATRY A OKOLIE 3 2 2 0 9 1 3 0 0 11
Marcel Kubuš ZŠ Bajkalská - Prešov Skupina PREŠOV 1 2 3 1 0 3 1 2 0 0 12
Adam Kováč ZŠ Bajkalská - Prešov Skupina PREŠOV 1 1 1 0 0 2 9 0 1 0 3
Peter Ľaš ZŠ DSA Mukačevská Skupina PREŠOV 1 1 1 0 0 1 3 0 1 0 3
Patrik Bodnár ZŠ s MŠ - Pečovská Nová Ves Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 2 0 2 0 1 3 0 2 0 2
Kristián Petruf ZŠ s MŠ - Pečovská Nová Ves Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 1 0 1 0 5 8 0 1 0 1
Dominik Tešľa ZŠ Hviezdoslavova - Lipany Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 1 1 3 0 21 1 1 0 0 7
Martin Popiel ZŠ Hviezdoslavova - Lipany Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 1 2 0 0 21 1 1 0 0 7
Oliver Gunár ZŠ Hviezdoslavova - Lipany Skupina LIPANY - ŠIROKÉ A OKOLIE 1 0 2 0 21 1 1 0 0 3
Matej Franta ZŠ J. A. Komenského - Sereď Skupina SEREĎ 4 2 3 1 2 1 4 0 0 15
Šimon Schmidt ZŠ J. A. Komenského - Sereď Skupina SEREĎ 3 4 1 0 6 0 3 0 0 16
Samuel Vašák ZŠ J. A. Komenského - Sereď Skupina SEREĎ 5 7 3 0 2 1 4 1 0 28
Marek Sokol ZŠ J. A. Komenského - Sereď Skupina SEREĎ 3 2 1 0 2 1 3 0 0 10
Timotej Hodúr ZŠ J. A. Komenského - Sereď Skupina SEREĎ 2 2 1 0 6 0 2 0 0 9
Peter Kušnír ZŠ J. A. Komenského - Sereď Skupina SEREĎ 1 0 1 0 5 0 1 0 0 2
Lukáš Zlámal ZŠ J. A. Komenského - Sereď Skupina SEREĎ 1 0 1 0 5 0 1 0 0 2
Roman Bartko ZŠ J. A. Komenského - Sereď Skupina SEREĎ 1 1 0 0 6 0 1 0 0 4
Krištof Bureš SZŠ Gorkého - Skalica Skupina SKALICA 1 1 1 0 2 4 0 1 0 4
Lukáš Kolínek ZŠ Strážnická - Skalica Skupina SKALICA 2 2 0 0 2 2 0 1 1 9
Radoslav Duban ZŠ Malého - Skalica Skupina SKALICA 2 4 2 0 4 3 2 0 0 16
Tomáš Staňo ZŠ Strážnická - Skalica Skupina SKALICA 3 0 3 0 4 6 0 2 1 6
Nikolas Staňo ZŠ Strážnická - Skalica Skupina SKALICA 2 2 1 0 4 6 0 1 1 10
David Švrček ZŠ Strážnická - Skalica Skupina SKALICA 1 1 0 0 4 6 0 1 0 3
Mário Vaxmanský ZŠ s MŠ Nižná brána - Kežmarok Skupina KEŽMAROK 3 2 1 0 4 0 3 0 0 10
Marko Petras ZŠ s MŠ Nižná brána - Kežmarok Skupina KEŽMAROK 3 0 3 0 4 0 3 0 0 6
Timotej Brutovský ZŠ Dr. D. Fischera - Kežmarok Skupina KEŽMAROK 1 1 0 0 5 3 1 0 0 4
Adam Žoldák ZŠ Grundschule - Kežmarok Skupina KEŽMAROK 2 2 1 0 6 3 1 1 0 8
František Glevaňák ZŠ Grundschule - Kežmarok Skupina KEŽMAROK 2 2 0 0 6 3 1 1 0 7
Dominik Schmidt ZŠ Dr. D. Fischera - Kežmarok Skupina KEŽMAROK 1 0 1 0 5 3 1 0 0 2
Michal Šterbák ZŠ Dr. D. Fischera - Kežmarok Skupina KEŽMAROK 1 0 1 0 5 3 1 0 0 2
Marek Kapolka ZŠ Grundschule - Kežmarok Skupina KEŽMAROK 1 0 1 0 3 5 0 1 0 1
Daniel Tokarčík ZŠ s MŠ Nižná brána - Kežmarok Skupina KEŽMAROK 2 2 1 0 4 0 2 0 0 9
Adrián Jankura ZŠ s MŠ Nižná brána - Kežmarok Skupina KEŽMAROK 1 2 0 0 5 0 1 0 0 7
Marko Pavlikovič ZŠ s MŠ Nižná brána - Kežmarok Skupina KEŽMAROK 1 0 1 0 5 0 1 0 0 2
Kristián Trošan ZŠ s MŠ Nižná brána - Kežmarok Skupina KEŽMAROK 1 0 1 0 4 0 1 0 0 2
Dávid Novajovský ZŠ s MŠ sv. Kríža - Kežmarok Skupina KEŽMAROK 1 1 0 0 3 6 0 1 0 3
Michal Pjaták ZŠ s MŠ sv. Kríža - Kežmarok Skupina KEŽMAROK 1 1 0 0 3 6 0 1 0 3
Adam Hoffman ZŠ Grundschule - Kežmarok Skupina KEŽMAROK 1 1 0 0 6 3 1 0 0 4
Marek Lipták ZŠ s MŠ sv. Kríža - Kežmarok Skupina KEŽMAROK 1 0 1 0 3 6 0 1 0 1
Samuel Garančovský ZŠ Grundschule - Kežmarok Skupina KEŽMAROK 1 0 1 0 6 3 1 0 0 2
Karol Skalka ZŠ - Veľký Šariš Skupina ŠARIŠ 1 1 1 0 4 1 1 0 0 5
Ľuboš Grega ZŠ - Raslavice Skupina ŠARIŠ 2 2 0 0 3 2 1 1 0 7
Matej Palša ZŠ - Raslavice Skupina ŠARIŠ 2 0 3 0 6 2 1 1 0 4
Lichvár Tomáš ZŠ s MŠ Šarišské Michaľany Skupina ŠARIŠ 3 4 0 0 2 3 0 3 0 12
Samuel Horoščák ZŠ - Fintice Skupina ŠARIŠ 2 1 1 0 1 3 1 1 0 5
Jaroslav Hribik ZŠ s MŠ Šarišské Michaľany Skupina ŠARIŠ 1 0 1 0 1 2 0 1 0 1
Pavol Muller ZŠ - Veľký Šariš Skupina ŠARIŠ 1 1 0 0 7 2 1 0 0 4
Damián Malík ZŠ s MŠ Šarišské Michaľany Skupina ŠARIŠ 1 0 1 0 2 7 0 1 0 1
Eliaš Majiroš ZŠ s MŠ Šarišské Michaľany Skupina ŠARIŠ 1 1 0 0 2 3 0 1 0 3
Daniel Hammer ZŠ - Raslavice Skupina ŠARIŠ 2 1 5 0 6 2 2 0 0 10
Samuel Bašista ZŠ - Raslavice Skupina ŠARIŠ 1 1 0 0 3 2 1 0 0 4
Martin Andraščík ZŠ s MŠ Šarišské Michaľany Skupina ŠARIŠ 3 4 0 0 2 6 0 3 0 12
Richard Skalka ZŠ - Veľký Šariš Skupina ŠARIŠ 1 0 1 0 7 1 1 0 0 2
David Artim ZŠ - Raslavice Skupina ŠARIŠ 1 1 0 0 6 2 1 0 0 4
Matej Čverha ZŠ - Raslavice Skupina ŠARIŠ 1 1 0 0 6 2 1 0 0 4
Peter Mikloš ZŠ s MŠ Šarišské Michaľany Skupina ŠARIŠ 1 0 2 0 2 6 0 1 0 2
Samuel Keresteš ZŠ Lúčna - Vranov nad Topľou Skupina VRANOV NAD TOPĽOU 3 3 0 0 4 7 1 2 0 10
Marek Leporis ZŠ Lúčna - Vranov nad Topľou Skupina VRANOV NAD TOPĽOU 4 5 1 0 4 7 2 2 0 18
Kristián Maďarik ZŠ Lúčna - Vranov nad Topľou Skupina VRANOV NAD TOPĽOU 3 3 0 0 4 7 1 2 0 10
Martin Matanin ZŠ Lúčna - Vranov nad Topľou Skupina VRANOV NAD TOPĽOU 4 7 1 0 4 7 2 2 0 24
Martin Sabol ZŠ Lúčna - Vranov nad Topľou Skupina VRANOV NAD TOPĽOU 1 1 0 0 6 3 1 0 0 4
Gabriel Tomáš ZŠ Kukučínova - Vranov n. Topľou Skupina VRANOV NAD TOPĽOU 1 1 0 0 3 6 0 1 0 3
Samuel Poľak ZŠ Kukučínova - Vranov n. Topľou Skupina VRANOV NAD TOPĽOU 1 2 0 0 3 6 0 1 0 6
Jakub Kochan ZŠ Kukučínova - Vranov n. Topľou Skupina VRANOV NAD TOPĽOU 1 0 2 0 3 6 0 1 0 2
Daniel Alexander Jenčko ZŠ Juh - Vranov n. Topľou Skupina VRANOV NAD TOPĽOU 4 16 14 0 5 0 4 0 0 66
Aurel Brand ZŠ Juh - Vranov n. Topľou Skupina VRANOV NAD TOPĽOU 4 11 11 0 5 0 4 0 0 48
Samuel Gajdoš ZŠ Juh - Vranov n. Topľou Skupina VRANOV NAD TOPĽOU 1 1 0 0 11 4 1 0 0 4
Richard Vyšňovský ZŠ Juh - Vranov n. Topľou Skupina VRANOV NAD TOPĽOU 1 1 1 0 11 4 1 0 0 5
Šimon Rendoš ZŠ s MŠ - Veľký Folkmar Skupina GELNICA A OKOLIE 1 4 4 0 0 3 0 4 0 0 16
Adrián Chomiščák ZŠ s MŠ - Veľký Folkmar Skupina GELNICA A OKOLIE 1 2 2 0 0 2 0 2 0 0 8
Dominik Bikár ZŠ s MŠ - Veľký Folkmar Skupina GELNICA A OKOLIE 1 3 3 0 0 3 0 3 0 0 12
Samuel Hofman ZŠ s MŠ - Veľký Folkmar Skupina GELNICA A OKOLIE 1 2 2 0 0 3 0 2 0 0 8
Marko Kľukovský ZŠ s MŠ - Veľký Folkmar Skupina GELNICA A OKOLIE 1 1 1 0 0 3 0 1 0 0 4
Oliver Mráz ZŠ s MŠ - Veľký Folkmar Skupina GELNICA A OKOLIE 1 1 1 0 0 2 0 1 0 0 4
Patrik Kutnár ZŠ Nemocničná - Považská Bystrica Skupina POVAŽSKÁ BYSTRICA 1 2 0 0 7 1 1 0 0 7
Matúš Haviar ZŠ Nemocničná - Považská Bystrica Skupina POVAŽSKÁ BYSTRICA 1 1 0 0 7 1 1 0 0 4
Lukáš Michálek ZŠ Nemocničná - Považská Bystrica Skupina POVAŽSKÁ BYSTRICA 1 1 0 0 7 1 1 0 0 4
Andrej Hrubo SZŠ DSA - Považská Bystrica Skupina POVAŽSKÁ BYSTRICA 2 3 0 0 3 8 0 2 0 9
Matej Francisty ZŠ sv. Augustína - Považská Bystrica Skupina POVAŽSKÁ BYSTRICA 3 6 0 0 8 3 2 1 0 20
Marek Brezničan ZŠ sv. Augustína - Považská Bystrica Skupina POVAŽSKÁ BYSTRICA 3 5 0 0 8 3 2 1 0 17
Dávid Galko SZŠ DSA - Považská Bystrica Skupina POVAŽSKÁ BYSTRICA 1 1 0 0 1 11 0 1 0 3
Jaroslav Gálik ZŠ Stred - Považská Bystrica Skupina POVAŽSKÁ BYSTRICA 1 1 0 0 6 1 1 0 0 4
Martin Šurýn SZŠ DSA - Považská Bystrica Skupina POVAŽSKÁ BYSTRICA 1 1 0 0 3 8 0 1 0 3
Matúš Búran ZŠ - Pata Skupina SEREĎ 5 8 2 1 2 1 5 0 0 33
Dávid Mišovič ZŠ - Pata Skupina SEREĎ 2 4 1 0 7 0 2 0 0 15
Lukáš Čapla ZŠ - Pata Skupina SEREĎ 4 2 3 0 7 0 4 0 0 13
Adam Trnka ZŠ - Pata Skupina SEREĎ 3 0 3 0 7 0 3 0 0 6
Timotej Práznovský ZŠ - Pata Skupina SEREĎ 4 5 1 0 2 1 4 0 0 20
Matej Baláži ZŠ - Pata Skupina SEREĎ 1 1 0 0 7 0 1 0 0 4
Dominik Knapp ZŠ - Pata Skupina SEREĎ 3 5 2 0 2 1 3 0 0 20
Meno Hrdina ZŠ Tulipánová - Nitra Skupina NITRA 1 3 3 0 0 1 0 3 0 0 12
Meno Spáčil ZŠ Tulipánová - Nitra Skupina NITRA 1 3 3 0 0 1 0 3 0 0 12
Meno Šášik ZŠ Fatranská - Nitra Skupina NITRA 1 2 1 1 0 2 2 0 1 1 7
Meno Mikuš ZŠ Beethovenova - Nitra Skupina NITRA 1 3 4 0 0 1 2 2 1 0 14
Meno Straňák ZŠ Fatranská - Nitra Skupina NITRA 1 3 3 0 0 2 2 2 0 1 14
Meno Lipovský ZŠ Tulipánová - Nitra Skupina NITRA 1 2 2 0 0 1 0 2 0 0 8
Meno Baranec ZŠ Topoľová - Nitra Skupina NITRA 1 1 1 0 0 1 3 0 1 0 3
Meno Kováč ZŠ Beethovenova - Nitra Skupina NITRA 1 1 2 0 0 3 1 1 0 0 7
Meno Guth ZŠ Fatranská - Nitra Skupina NITRA 1 1 1 0 0 2 1 1 0 0 4
Meno Vinter ZŠ Topoľová - Nitra Skupina NITRA 1 1 1 0 0 2 2 0 0 1 6
Meno Burian ZŠ Topoľová - Nitra Skupina NITRA 1 1 1 0 0 2 2 0 0 1 6
Meno Michalička ZŠ Nábrežie mládeže - Nitra Skupina NITRA 2 2 2 0 0 3 2 2 0 0 8
Meno Homola ZŠ Škultétyho - Nitra Skupina NITRA 2 1 2 0 0 2 3 0 1 0 6
Meno Sýkora ZŠ Nábrežie mládeže - Nitra Skupina NITRA 2 1 2 0 0 3 2 1 0 0 7
kontumácia ZŠ Nábrežie mládeže - Nitra Skupina NITRA 2 2 6 0 0 3 0 2 0 0 20
kontumácia ZŠ Škultétyho - Nitra Skupina NITRA 2 2 6 0 0 3 0 2 0 0 20
Lukas Greman CZŠ sv. Cyrila a Metoda - Sereď Skupina SEREĎ 1 1 0 0 1 0 1 0 0 4
Daniel Romhin ZŠ Beňovského - Bratislava - Dúbravka Skupina BRATISLAVA - DÚBRAVKA 2 2 0 0 3 3 1 0 1 10
Patrik Hahn ZŠ Pri kríži - Bratislava - Dúbravka Skupina BRATISLAVA - DÚBRAVKA 2 2 0 0 3 3 0 1 1 9
Matúš Berčík ZŠ Sokolíkova - Bratislava - Dúbravka Skupina BRATISLAVA - DÚBRAVKA 1 1 0 0 2 10 0 1 0 3
Peter Tóth ZŠ Nejedlého - Bratislava - Dúbravka Skupina BRATISLAVA - DÚBRAVKA 1 1 1 0 10 2 1 0 0 5
Richard Toth ZŠ Pri kríži - Bratislava - Dúbravka Skupina BRATISLAVA - DÚBRAVKA 1 1 0 0 6 1 1 0 0 4
Lukáš Ivanko Gymnázium Ľ. Štúra - Zvolen Extra-Skupina ZVOLEN A OKOLIE 1 1 0 0 3 0 1 0 0 4
Šimon Ďurica Gymnázium Ľ. Štúra - Zvolen Extra-Skupina ZVOLEN A OKOLIE 3 3 0 0 3 0 2 1 0 11
Leo Beňo ZŠ sv. Dominika Savia - Zvolen Extra-Skupina ZVOLEN A OKOLIE 2 3 0 0 7 1 2 0 0 11
marko filipko ZŠ Školská - Selce Extra-Skupina ZVOLEN A OKOLIE 2 2 0 0 3 0 2 0 0 8
Adam Martinovič ZŠ Lesnícka - Prešov Skupina PREŠOV 3 2 3 1 0 3 5 1 1 0 11
Alan Pomfy ZŠ M. Nešpora - Prešov Skupina PREŠOV 3 1 1 0 0 9 1 1 0 0 4
Dávid Novák ZŠ Šmeralova - Prešov Skupina PREŠOV 3 1 1 0 0 1 9 0 1 0 3
Šimon Klembara ZŠ Komenského - Sabinov Skupina SABINOV 4 5 0 0 8 1 4 0 0 19
Lukáš Pavlík ZŠ Komenského - Sabinov Skupina SABINOV 1 3 0 0 6 0 1 0 0 10
Tadeáš Kovalík ZŠ Komenského - Sabinov Skupina SABINOV 5 7 0 0 8 1 5 0 0 26
Marek Štofaník ZŠ súkromná - Sabinov Skupina SABINOV 2 2 0 0 3 2 1 1 0 7
Adam Majdák ZŠ Komenského - Sabinov Skupina SABINOV 4 6 0 0 8 1 4 0 0 22
Jakub Šašala ZŠ Komenského - Sabinov Skupina SABINOV 1 1 0 0 4 1 1 0 0 4
Martin Šimko Gymnázium P.O. Hviezdoslava - Dolný Kubín Extra - Skupina DOLNÝ KUBÍN A OKOLIE 1 0 1 0 1 4 0 1 0 1
Štefan Škuta Gymnázium P.O. Hviezdoslava - Dolný Kubín Extra - Skupina DOLNÝ KUBÍN A OKOLIE 2 2 0 0 2 3 1 1 0 7
Samuel Jančo ZŠ s MŠ - Oravský Podzámok Extra - Skupina DOLNÝ KUBÍN A OKOLIE 1 1 0 0 1 4 0 1 0 3
Roman Belopotočan ZŠ M. Medveckej - Tvrdošín Extra - Skupina DOLNÝ KUBÍN A OKOLIE 2 2 1 0 5 1 2 0 0 9
Oliver Dorušiak Gymnázium P.O. Hviezdoslava - Dolný Kubín Extra - Skupina DOLNÝ KUBÍN A OKOLIE 1 0 1 0 2 3 0 1 0 1
Martin Korbeľ ZŠ M. Medveckej - Tvrdošín Extra - Skupina DOLNÝ KUBÍN A OKOLIE 1 1 0 0 5 1 1 0 0 4
Jakub Kováč ZŠ M. Medveckej - Tvrdošín Extra - Skupina DOLNÝ KUBÍN A OKOLIE 1 0 2 0 5 1 1 0 0 3
Denis Korínek ZŠ súkromná - Sabinov Skupina SABINOV 3 4 0 0 2 6 1 2 0 13
Adam Pancíř ZŠ súkromná - Sabinov Skupina SABINOV 1 1 0 0 3 1 1 0 0 4
Samuel Kaššaj ZŠ 17. novembra - Sabinov Skupina SABINOV 3 5 0 0 2 3 1 2 0 16
Radoslav Ernst ZŠ cirkevná - Sabinov Skupina SABINOV 2 3 0 0 6 2 1 1 0 10
Matúš Straka ZŠ súkromná - Sabinov Skupina SABINOV 1 1 0 0 2 6 0 1 0 3
Hugo Pribula ZŠ cirkevná - Sabinov Skupina SABINOV 1 1 0 0 6 2 1 0 0 4
Adam Štofaník ZŠ cirkevná - Sabinov Skupina SABINOV 4 8 0 0 1 2 3 1 0 27
Sebastián Knut ZŠ súkromná - Sabinov Skupina SABINOV 1 2 0 0 3 2 1 0 0 7
Lukáš Palenčár ZŠ cirkevná - Sabinov Skupina SABINOV 2 4 0 0 6 2 2 0 0 14
Peter Ernst ZŠ cirkevná - Sabinov Skupina SABINOV 1 1 0 0 6 2 1 0 0 4
Samuel Balčák ZŠ cirkevná - Sabinov Skupina SABINOV 1 1 0 0 6 2 1 0 0 4
Norbert Talarovič ZŠ súkromná - Sabinov Skupina SABINOV 1 1 0 0 2 6 0 1 0 3
Peter Skočej ZŠ Komenského - Sabinov Skupina SABINOV 2 2 0 0 8 1 2 0 0 8
Adam Dujava ZŠ 17. novembra - Sabinov Skupina SABINOV 2 2 0 0 1 8 0 2 0 6
Damián Radačovský ZŠ Komenského - Sabinov Skupina SABINOV 1 1 0 0 8 1 1 0 0 4
Nikolas Janko Spojená škola - Belá Skupina ŽILINA A OKOLIE 1 1 0 0 3 0 1 0 0 4
Dominik Milo ZŠ - Gbeľany Skupina ŽILINA A OKOLIE 1 1 0 0 3 0 1 0 0 4
Ján Janíček ZŠ - Gbeľany Skupina ŽILINA A OKOLIE 1 1 0 0 3 0 1 0 0 4
Arthu Vojtaššák ZŠ - Gbeľany Skupina ŽILINA A OKOLIE 1 1 0 0 3 0 1 0 0 4
Ján Balog ZŠ - Sečovská Polianka Skupina VRANOV NAD TOPĽOU A OKOLIE 1 2 1 0 4 2 1 0 0 8
Adam Rozkoš ZŠ - Bystré Skupina VRANOV NAD TOPĽOU A OKOLIE 1 1 0 0 2 4 0 1 0 3
Miroslav Novotný ZŠ - Bystré Skupina VRANOV NAD TOPĽOU A OKOLIE 2 2 1 0 2 8 0 2 0 7
Ján Kohút ZŠ - Sečovská Polianka Skupina VRANOV NAD TOPĽOU A OKOLIE 1 0 1 0 4 2 1 0 0 2
Šimon Rozkoš ZŠ - Bystré Skupina VRANOV NAD TOPĽOU A OKOLIE 2 1 2 0 2 8 0 2 0 5
Martin Verčimák ZŠ Štúrova - Hanušovce n. Topľou Skupina VRANOV NAD TOPĽOU A OKOLIE 1 1 0 0 8 2 1 0 0 4
Viktor Haľko ZŠ - Bystré Skupina VRANOV NAD TOPĽOU A OKOLIE 1 0 1 0 2 8 0 1 0 1
RUFUS ZŠ Komenského - Bardejov Extra skupina BARDEJOV 6 15 0 0 2 2 2 1 3 56
RUFUS ZŠ - B. Krpelca Extra skupina BARDEJOV 6 17 0 0 2 1 3 2 1 57
RUFUS ZŠ s MŠ pod Vinbagrom Bardejov Extra skupina BARDEJOV 6 16 0 0 3 2 2 3 1 53
RUFUS ZŠ - Malcov Extra skupina BARDEJOV 5 14 0 0 1 2 2 2 1 47
Adrián Tóth ZŠ Farská lúka - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO 2 3 2 0 12 0 2 0 0 13
Jozef Zagyi ZŠ Farská lúka - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO 2 3 1 0 12 0 2 0 0 12
Patrik Košík ZŠ Školská - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO 2 2 1 0 12 0 2 0 0 9
Nicolas Danyi Gymnázium - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO 1 1 0 0 1 7 0 1 0 3
Peter Dzurovej CZŠ s MŠ sv. Petra a Pavla - Belá nad Cirochou Skupina SNINA A OKOLIE 1 2 0 0 5 4 1 0 0 7
Norbert Čižmár CZŠ s MŠ sv. Petra a Pavla - Belá nad Cirochou Skupina SNINA A OKOLIE 2 0 2 0 4 0 2 0 0 4
Richard Žír ZŠ s MŠ Sninská - Zemplínske Hámre Skupina SNINA A OKOLIE 2 2 1 0 1 7 1 1 0 8
Tomáš Špitalik ZŠ Študentská - Snina Skupina SNINA A OKOLIE 1 1 0 0 7 1 1 0 0 4
Sebastián Vozár ZŠ Študentská - Snina Skupina SNINA A OKOLIE 1 1 0 0 7 1 1 0 0 4
Jakub Suchý ZŠ Študentská - Snina Skupina SNINA A OKOLIE 1 0 1 0 7 1 1 0 0 2
Miso ZŠ Matky Alexie Skupina BRATISLAVA - STARÉ MESTO 1 3 10 0 0 10 2 3 0 0 33
Lukas ZŠ Matky Alexie Skupina BRATISLAVA - STARÉ MESTO 1 3 5 0 0 10 2 3 0 0 18
Mato ZŠ Matky Alexie Skupina BRATISLAVA - STARÉ MESTO 1 3 4 0 0 10 2 3 0 0 15
Matus ZŠ Matky Alexie Skupina BRATISLAVA - STARÉ MESTO 1 1 1 0 0 9 3 1 0 0 4
Kubo ZŠ Matky Alexie Skupina BRATISLAVA - STARÉ MESTO 1 2 2 0 0 10 2 2 0 0 8
Rufus ZŠ Jelenia - Bratislava - Staré Mesto Skupina BRATISLAVA - STARÉ MESTO 1 3 5 0 0 1 9 0 3 0 15
Rufus ZŠ s MŠ M.R. Štefánika - Bratislava - Staré Mesto Skupina BRATISLAVA - STARÉ MESTO 1 3 22 0 0 9 1 2 1 0 68
Andrej ZŠ Matky Alexie Skupina BRATISLAVA - STARÉ MESTO 1 2 2 0 0 10 2 2 0 0 8
Rufus ZŠ Dubová - Bratislava - Staré Mesto Skupina BRATISLAVA - STARÉ MESTO 1 2 12 0 0 10 1 1 1 0 37
Maxo ZŠ Matky Alexie Skupina BRATISLAVA - STARÉ MESTO 1 1 2 0 0 10 2 1 0 0 7
Julo ZŠ Matky Alexie Skupina BRATISLAVA - STARÉ MESTO 1 1 1 0 0 10 2 1 0 0 4
Kontumacia ZŠ Matky Alexie Skupina BRATISLAVA - STARÉ MESTO 1 3 9 0 0 3 0 3 0 0 30
Kontumacia ZŠ s MŠ M.R. Štefánika - Bratislava - Staré Mesto Skupina BRATISLAVA - STARÉ MESTO 1 2 6 0 0 3 0 2 0 0 20
Kontumacia ZŠ Dubová - Bratislava - Staré Mesto Skupina BRATISLAVA - STARÉ MESTO 1 1 3 0 0 3 0 1 0 0 10
Erik Severný ZŠ Pohraničná - Komárno Extra-skupina KOMARNO A OKOLIE 1 4 0 0 13 0 1 0 0 13
Jakub Urbanovský ZŠ Pohraničná - Komárno Extra-skupina KOMARNO A OKOLIE 1 4 0 0 13 0 1 0 0 13
Aleš Nagy ZŠ - Lipová Extra-skupina KOMARNO A OKOLIE 3 5 0 0 2 5 1 2 0 16
Kristián Davidek ZŠ - Lipová Extra-skupina KOMARNO A OKOLIE 2 2 0 0 3 0 2 0 0 8
Milan Kocian ZŠ - Lipová Extra-skupina KOMARNO A OKOLIE 3 4 0 0 2 5 2 1 0 14
Tomáš Procházka ZŠ - Lipová Extra-skupina KOMARNO A OKOLIE 3 3 0 0 3 9 2 1 0 11
Ján Jenigár ZŠ - Lipová Extra-skupina KOMARNO A OKOLIE 1 1 0 0 3 0 1 0 0 4
Dominik Havlík ZŠ - Lipová Extra-skupina KOMARNO A OKOLIE 1 2 0 0 3 0 1 0 0 7
Dušan Grujbár ZŠ Štvrť SNP - Galanta  Skupina GALANTA A OKOLIE 2 3 0 0 2 0 2 0 0 11
Michal Molnár ZŠ Štvrť SNP - Galanta  Skupina GALANTA A OKOLIE 2 2 0 0 2 0 2 0 0 8
Denis Lancz ZŠ Štvrť SNP - Galanta  Skupina GALANTA A OKOLIE 1 1 1 0 6 0 1 0 0 5
Martin Futák ZŠ Štvrť SNP - Galanta  Skupina GALANTA A OKOLIE 1 1 0 0 6 0 1 0 0 4
Marek Garaj ZŠ Štvrť SNP - Galanta  Skupina GALANTA A OKOLIE 1 1 0 0 6 0 1 0 0 4
Martin Kocian ZŠ Štvrť SNP - Galanta  Skupina GALANTA A OKOLIE 2 0 3 0 2 0 2 0 0 5
Martin Beňuš ZŠ Štvrť SNP - Galanta  Skupina GALANTA A OKOLIE 2 0 2 0 2 0 2 0 0 4
Adam Kotúček ZŠ Štvrť SNP - Galanta  Skupina GALANTA A OKOLIE 1 0 1 0 6 0 1 0 0 2
Adam Tóth ZŠ Štvrť SNP - Galanta  Skupina GALANTA A OKOLIE 1 0 1 0 6 0 1 0 0 2
Alex Červenka ZŠ s MŠ - Soblahov Skupina TRENČÍN A OKOLIE 1 1 0 0 4 0 1 0 0 4
Andreas Juriga ZŠ s MŠ - Soblahov Skupina TRENČÍN A OKOLIE 1 1 0 0 4 0 1 0 0 4
Dominik Šedivý ZŠ s MŠ - Soblahov Skupina TRENČÍN A OKOLIE 1 1 0 0 3 0 1 0 0 4
Timotej Tepli?ka ZŠ s MŠ Pod hájom 967 - Dubnica nad Váhom Skupina DUBNICA NAD VÁHOM A OKOLIE 1 1 0 0 1 9 0 1 0 3
Dominik Juhás ZŠ s MŠ Pavla Demitru Centrum II - Dubnica nad Váhom Skupina DUBNICA NAD VÁHOM A OKOLIE 3 5 0 0 5 0 2 1 0 17
Samuel Duhár ZŠ s MŠ Pavla Demitru Centrum II - Dubnica nad Váhom Skupina DUBNICA NAD VÁHOM A OKOLIE 4 7 0 0 4 6 2 2 0 23
Richard Ďurina ZŠ s MŠ Pavla Demitru Centrum II - Dubnica nad Váhom Skupina DUBNICA NAD VÁHOM A OKOLIE 2 3 0 0 4 6 1 1 0 10
Jozef Sabo ZŠ s MŠ Pavla Demitru Centrum II - Dubnica nad Váhom Skupina DUBNICA NAD VÁHOM A OKOLIE 4 5 0 0 4 6 2 2 0 17
?imon Bulko ZŠ s MŠ Centrum I - Dubnica nad Váhom Skupina DUBNICA NAD VÁHOM A OKOLIE 4 5 0 0 4 0 4 0 0 19
Timotej Hrebík ZŠ s MŠ Centrum I - Dubnica nad Váhom Skupina DUBNICA NAD VÁHOM A OKOLIE 2 3 0 0 8 6 2 0 0 11
Matej Vavrinec ZŠ s MŠ Centrum I - Dubnica nad Váhom Skupina DUBNICA NAD VÁHOM A OKOLIE 3 5 0 0 6 4 3 0 0 18
Martin Jakúbek ZŠ s MŠ Centrum I - Dubnica nad Váhom Skupina DUBNICA NAD VÁHOM A OKOLIE 4 7 0 0 4 0 4 0 0 25
Šimon Staňo ZŠ s MŠ Centrum I - Dubnica nad Váhom Skupina DUBNICA NAD VÁHOM A OKOLIE 2 2 0 0 4 0 2 0 0 8
Jakub Pagáč ZŠ s MŠ Centrum I - Dubnica nad Váhom Skupina DUBNICA NAD VÁHOM A OKOLIE 4 5 0 0 4 0 4 0 0 19
Simon Pasqualon ZŠ s MŠ Centrum I - Dubnica nad Váhom Skupina DUBNICA NAD VÁHOM A OKOLIE 2 2 0 0 6 4 2 0 0 8
Samuel Filípek ZŠ s MŠ Pod hájom 967 - Dubnica nad Váhom Skupina DUBNICA NAD VÁHOM A OKOLIE 1 1 0 0 6 8 0 1 0 3
Adrián Pagáč ZŠ s MŠ Pod hájom 967 - Dubnica nad Váhom Skupina DUBNICA NAD VÁHOM A OKOLIE 1 1 0 0 6 8 0 1 0 3
Lukáš Poliak ZŠ s MŠ Pod hájom 967 - Dubnica nad Váhom Skupina DUBNICA NAD VÁHOM A OKOLIE 1 3 0 0 6 8 0 1 0 9
Matej Trúchlik ZŠ s MŠ Pod hájom 967 - Dubnica nad Váhom Skupina DUBNICA NAD VÁHOM A OKOLIE 1 1 0 0 6 8 0 1 0 3
Dávid Mozga ZŠ s MŠ Pavla Demitru Centrum II - Dubnica nad Váhom Skupina DUBNICA NAD VÁHOM A OKOLIE 1 1 0 0 5 0 1 0 0 4
Matej Mozga ZŠ s MŠ Pavla Demitru Centrum II - Dubnica nad Váhom Skupina DUBNICA NAD VÁHOM A OKOLIE 2 2 0 0 4 6 1 1 0 7
Damián Korheľ ZŠ Námestie Š. Kluberta - Levoča Skupina LEVOČA A OKOLIE 2 2 0 0 1 2 1 1 0 7
Erik Taratuta ZŠ Námestie Š. Kluberta - Levoča Skupina LEVOČA A OKOLIE 1 1 0 0 2 0 1 0 0 4
Jozef Piľa ZŠ Námestie Š. Kluberta - Levoča Skupina LEVOČA A OKOLIE 1 0 0 1 2 0 1 0 0 3
Michal Pollák ZŠ Francisciho - Levoča Skupina LEVOČA A OKOLIE 2 1 1 0 2 4 1 1 0 5
Oliver Matalík ZŠ Francisciho - Levoča Skupina LEVOČA A OKOLIE 2 1 1 0 2 4 1 1 0 5
Tadeáš Lorko ZŠ G. Haina - Levoča Skupina LEVOČA A OKOLIE 3 3 0 0 2 1 3 0 0 12
Viliam Valent ZŠ G. Haina - Levoča Skupina LEVOČA A OKOLIE 2 3 1 0 5 1 2 0 0 12
Maroš Petrík ZŠ G. Haina - Levoča Skupina LEVOČA A OKOLIE 3 2 3 0 2 1 3 0 0 12
Erik Hriňa ZŠ Francisciho - Levoča Skupina LEVOČA A OKOLIE 1 1 0 0 1 3 0 1 0 3
Dávid Dzurilla ZŠ s MŠ - Spišský Hrhov Skupina LEVOČA A OKOLIE 3 2 2 0 1 5 2 1 0 10
Matúš Vaškeba ZŠ s MŠ - Spišský Hrhov Skupina LEVOČA A OKOLIE 1 0 1 0 3 1 1 0 0 2
Adam Kovalčík ZŠ Námestie Š. Kluberta - Levoča Skupina LEVOČA A OKOLIE 2 2 0 0 1 2 0 2 0 6
richard marek ZŠ Bernolákova - Holíč Skupina HOLÍČ A OKOLIE 2 5 0 0 5 0 2 0 0 17
rené marek ZŠ Bernolákova - Holíč Skupina HOLÍČ A OKOLIE 5 14 0 0 5 0 4 1 0 46
martin hrušecký ZŠ Bernolákova - Holíč Skupina HOLÍČ A OKOLIE 3 3 0 0 2 5 2 1 0 11
peter habala ZŠ Bernolákova - Holíč Skupina HOLÍČ A OKOLIE 2 3 0 0 10 0 2 0 0 11
timotej tolla ZŠ Bernolákova - Holíč Skupina HOLÍČ A OKOLIE 2 2 0 0 10 0 2 0 0 8
mário schulz ZŠ Bernolákova - Holíč Skupina HOLÍČ A OKOLIE 3 4 0 0 5 0 2 1 0 14
daniel švrček ZŠ Bernolákova - Holíč Skupina HOLÍČ A OKOLIE 2 2 0 0 10 0 2 0 0 8
patrik dolinský ZŠ Bernolákova - Holíč Skupina HOLÍČ A OKOLIE 2 3 0 0 10 0 2 0 0 11
Lukáš Čermák ZŠ Školská - Holíč Skupina HOLÍČ A OKOLIE 5 8 0 0 5 0 5 0 0 29
Martin Kunovský ZŠ Školská - Holíč Skupina HOLÍČ A OKOLIE 2 4 0 0 5 2 2 0 0 14
Pavol Riečický ZŠ Školská - Holíč Skupina HOLÍČ A OKOLIE 1 2 0 0 8 1 1 0 0 7
Dominik Czáky ZŠ Školská - Holíč Skupina HOLÍČ A OKOLIE 4 8 0 0 5 2 4 0 0 28
Martin Kocák ZŠ Školská - Holíč Skupina HOLÍČ A OKOLIE 3 5 0 0 5 2 3 0 0 18
adam miholek ZŠ - Kopčany Skupina HOLÍČ A OKOLIE 4 8 0 0 5 0 2 2 0 26
lucian tomele ZŠ - Kopčany Skupina HOLÍČ A OKOLIE 1 1 0 0 4 9 0 1 0 3
tomáš zabadal ZŠ - Kopčany Skupina HOLÍČ A OKOLIE 1 2 0 0 4 9 0 1 0 6
Tmotej Krčík ZŠ Školská - Holíč Skupina HOLÍČ A OKOLIE 2 5 0 0 8 1 2 0 0 17
Richard Daniel ZŠ Školská - Holíč Skupina HOLÍČ A OKOLIE 2 2 0 0 8 1 2 0 0 8
Jakub Sycha ZŠ Školská - Holíč Skupina HOLÍČ A OKOLIE 2 6 0 0 5 0 2 0 0 20
jakub miholek ZŠ - Kopčany Skupina HOLÍČ A OKOLIE 2 4 0 0 5 0 2 0 0 14
Dalibor Kamenický ZŠ G. Haina - Levoča Skupina LEVOČA A OKOLIE 1 1 0 0 2 1 1 0 0 4
Frederik Frank ZŠ Z. Kodálya s VJM - Galanta Skupina GALANTA A OKOLIE 2 3 0 0 1 0 2 0 0 11
Patrik Horváth ZŠ Z. Kodálya s VJM - Galanta Skupina GALANTA A OKOLIE 2 1 2 0 1 0 2 0 0 7
Dávid Manek ZŠ Z. Kodálya s VJM - Galanta Skupina GALANTA A OKOLIE 1 0 1 0 3 0 1 0 0 2
Nikolas Keresztesi ZŠ Z. Kodálya s VJM - Galanta Skupina GALANTA A OKOLIE 1 0 1 0 3 0 1 0 0 2
Filip Škodák ZŠ Štvrť SNP - Galanta  Skupina GALANTA A OKOLIE 1 1 0 0 1 0 1 0 0 4
Matúš Slezák CZŠ sv. Cyrila a Metoda - Sereď Skupina SEREĎ 1 1 0 0 1 2 0 1 0 3
Kontumácia ZŠ Vazovova - Bratislava - Staré Mesto Skupina BRATISLAVA - STARÉ MESTO 2 6 18 0 0 3 0 6 0 0 60
Dušan Vicián ZŠ G. Dusíka - Galanta Skupina GALANTA A OKOLIE 1 1 1 0 3 0 1 0 0 5
Adam Pavel ZŠ G. Dusíka - Galanta Skupina GALANTA A OKOLIE 1 1 2 0 3 0 1 0 0 6
Róbert Žuškovič ZŠ G. Dusíka - Galanta Skupina GALANTA A OKOLIE 1 1 0 0 3 0 1 0 0 4
Denis Danis ZŠ G. Dusíka - Galanta Skupina GALANTA A OKOLIE 2 3 0 0 1 0 2 0 0 11
Marián Valenský ZŠ G. Dusíka - Galanta Skupina GALANTA A OKOLIE 3 0 5 0 2 0 3 0 0 8
Michal Žigo ZŠ G. Dusíka - Galanta Skupina GALANTA A OKOLIE 1 2 0 0 2 0 1 0 0 7
Matej Handzuš ZŠ Komenského - Svit Extra - Skupina VYSOKÉ TATRY A OKOLIE 1 1 0 0 3 5 0 1 0 3
Marko Hrkeľ ZŠ Komenského - Svit Extra - Skupina VYSOKÉ TATRY A OKOLIE 2 2 0 0 1 1 0 1 1 9
Matej Hudák ZŠ Komenského - Svit Extra - Skupina VYSOKÉ TATRY A OKOLIE 1 1 0 0 3 5 0 1 0 3
Pavol Chladoň ZŠ Komenského - Svit Extra - Skupina VYSOKÉ TATRY A OKOLIE 1 1 0 0 1 1 0 0 1 6
Martin Farkaš ZŠ Komenského - Svit Extra - Skupina VYSOKÉ TATRY A OKOLIE 1 1 0 0 1 1 0 0 1 6
Filip Čukáš ZŠ Ľ. Štúra - Modra Skupina MODRA A OKOLIE 1 1 0 0 2 0 1 0 0 4
Martin Fronc ZŠ Ľ. Štúra - Modra Skupina MODRA A OKOLIE 1 1 0 0 2 0 1 0 0 4
Alex Hvizdoš ZŠ Severná - Moldava nad Bodvou Skupina MOLDAVA NAD BODVOU 2 3 0 0 13 0 2 0 0 11
MENO Z G A B
Ľubomír Ďurík 6 18 0 60
Dalibor Strmeň 1 2 0 7
Martin Kajtor 4 8 0 28
Adrian Berky 4 4 0 16
Alex Adam 2 2 0 8
Šimon Nemec 2 2 0 8
Gregor Maliňák 3 3 0 12
Alex Jasenek 2 2 0 8
Sameul Rolný 2 1 1 6
Ľuboslav Fečo 3 10 0 33
Samuel Foriš 5 8 0 29
Tomáš Kronauer 3 4 0 15
Maxim Mihok 1 1 0 4
Šimon Tkáč 3 5 0 18
Ján Eliáš 2 4 0 13
Alex Verčimák 2 4 0 14
Michal Ivanič 4 8 0 28
Michal 3 4 0 16
Andrej Oško 2 2 0 10
Tomáš Revaj 1 2 0 7
Adrián 2 2 0 7
Tomáš Hudák 2 2 0 6
Filip Horváth 2 3 0 10
Braňo Dadej 1 2 0 7
Martin Olejár 1 1 0 3
Tomáš Lukačik 1 1 0 3
Kamil Matej 1 1 0 3
Šimon Fašang 8 14 9 61
Sebastián Mozola 8 12 10 56
adrian blaško 5 6 2 27
jakub chaban 5 20 1 67
Filip Zéthy 8 4 8 30
Timotej Petro 1 1 0 4
Šimon Škoda 3 3 1 13
Benjamín Androvič 4 5 1 18
Jakub Kostka 4 4 1 14
adam škorec 1 2 0 7
samuel gallay 3 2 2 11
Richard Kučera 4 3 1 13
Martin Žilinčík 5 4 1 16
samir kosova 1 1 0 4
matuš kubina 4 3 1 14
andrej pleško 1 1 0 4
Nikolas Feňuš 3 4 0 15
Tomáš Karľa 1 1 0 4
Samuel Hriblan 1 1 0 3
Martin Slamka 2 3 0 11
Timotej Szalma 6 24 8 86
Jakub Matuška 6 10 8 44
Tomas Trubac 4 8 1 27
Benjamin Hornak 1 1 0 3
Martin Donoval 5 5 11 31
Filip Benčat 3 1 9 15
Andrej Horvath 6 9 1 34
Adrian Ferencz 6 8 2 32
Ivo Pistek 6 8 1 31
Peter Totkovic 3 3 0 11
Alan Imre 1 1 0 3
Martin Svorad 2 0 2 3
Richard Belašic 3 2 1 7
Artur Pap 1 1 0 6
Daniel Koles 4 7 2 28
Martin Lovecky 2 1 1 8
Justin Bernath 2 2 0 6
Samuel Gálik 1 1 0 4
Martn Balázs 1 0 1 1
Dávid Frtús 1 1 0 4
Matúš Rastocky 5 7 1 24
Samuel Novydedlák 6 12 2 42
Jakub Šturmankin 3 3 0 12
Roman Pavlikovský 1 0 1 2
Timotej Jendričák 2 2 0 6
Boris Slobodník 1 1 0 3
Jozef Antol 3 4 0 17
Kristián Šromek 3 3 1 13
Tomaš Bujnovský 1 1 0 4
Roman Pollák 2 1 2 5
Roman Lacko 3 1 3 8
Dávid Bašista 1 0 1 2
Dominik Barna 4 10 0 33
Dominik Štrigner 3 4 0 14
Ján Švonavec 4 6 1 21
Patrik Kršák 4 10 1 33
Andrej Mígel 2 1 2 7
Róbert Biž 2 2 0 8
Dávid Knižka 1 1 0 3
Marek Medvec 4 7 5 29
Martin Poprocký 3 5 0 16
David Hutka 1 1 0 3
Erik Vilhan 5 12 6 48
Daniel Košík 5 4 7 25
Dominik Adamec 6 17 4 61
Bruno Mitter 4 6 5 27
Nikolaj Oláh 1 0 1 2
Marek Szalai 6 20 13 87
Attila Lašák 6 17 22 83
Adrián Botoš 6 11 5 44
Gabriel Bodnár 6 6 3 27
Alex Illéš 5 0 10 15
Peter Farkaš 1 2 2 9
Peter Ďuriška 1 2 1 8
Ernest Barányi 4 9 6 37
Jozef Mede 1 2 0 7
Tomáš Balog 2 2 6 14
Samuel Petruš 5 7 2 28
Tadeáš Jakabčin 6 17 2 59
Peter Frajt 2 1 1 6
David Ščepita 2 0 2 4
Dominik Tomaščík 3 0 3 6
Filip Mikloš 3 2 3 12
Samuel Cuper 6 4 6 24
Patrik Palička 2 0 2 4
Radovan Slivka 3 2 3 12
Filip Roháľ 4 5 2 21
Boris Honz 4 4 2 17
David Fudala 2 6 1 20
Levi 5 4 2 16
Mate 2 2 0 7
Tibike 3 4 3 19
Justin 3 8 2 30
Szabi K 1 1 2 6
Imi 2 1 1 6
František Meško 4 6 0 21
Ján Cabadaj 4 8 0 26
Samuel Strýček 4 4 0 16
Jozef Strýček 5 6 0 23
Mário Babulják 2 4 0 14
Peter Ščury 5 8 0 29
Patrik Šichman 3 5 0 18
Marek Tomaščin 3 4 0 15
Denis Baláž 2 2 0 8
Leoš Padyšák 3 3 0 12
Marek Mikula 2 3 0 11
Vlastimil Skyčák 2 5 0 17
Martin Šichman 3 8 0 27
Tomáš Rovder 1 3 0 10
Mário Hlúbik 1 1 0 4
Adam Cingel 2 2 0 8
Michal Šipčiak 3 5 0 17
Matej Babiš 3 4 0 14
Miroslav Hanuliak 4 4 0 15
Benjamín Šmehyl 2 2 0 7
Oliver Chovanec 2 2 0 6
Maroš Kočko 1 1 1 5
Vratko Vrábeľ 2 2 0 7
Gabriel Seman 2 0 2 2
Martin Kummer 3 0 3 4
Tomáš 2 1 1 0 4
Jozef 2 1 1 6
Ondrej Valko 2 5 0 17
Patrik Rázga 1 1 0 4
Sebastián Ondruš 2 1 1 6
Lukáš Hlavna 3 1 3 8
Matias Majerčík 2 2 0 7
Adam Kožíšek 2 2 0 8
Lukáš Tracik 5 10 0 35
Tomáš Piško 6 10 2 43
Kristián Hišem 5 3 9 21
Tomáš Karľa 1 1 0 3
Martin Barna 1 0 1 2
Samuel Roško 2 0 2 3
Damián Andraščík 3 2 2 9
Jakub Karaščák 1 0 1 2
Ľuboš Valko 3 0 3 5
Jozef Šimon 4 3 2 13
Ivan Minčič 2 1 3 6
Ján Sidor 1 2 1 9
Matúš Lajtár 6 16 13 72
Patrik Švajka 6 9 10 42
Adam Legemza 3 4 2 17
Frederik Šanta 1 0 1 1
Jakub Penkert 3 1 2 7
Šimon Országh 2 0 2 4
Matej Pagáč 2 2 0 8
Dávid Hric 3 5 1 18
Tomáš Petruška 5 4 7 24
Štefan Kandráč 6 10 14 50
Samuel Hurajt 6 18 8 68
Kamil Kandráč 4 4 4 20
Filip Jusko 4 6 7 29
Samuel Čuchran 6 4 5 19
Adam Šandala 6 10 10 46
Radovan Skladaný 3 2 3 12
Oliver Dvorščák 2 2 1 7
Miloš Bujňák 4 5 0 15
Branislav Verešpej 2 3 2 11
Patrik Guľaša 6 20 12 76
Tomáš Sontág 6 15 7 56
Samuel Janič 4 3 2 14
Ľuboš Hižnaj 4 5 3 21
Patrik Hovanec 4 3 4 16
Tibor Barna 4 4 5 21
Matúš Radilla 2 0 2 2
Martin Genčúr 4 3 2 14
Ján Koľ 3 0 3 4
Štefan Stolárik 4 0 8 12
Tomáš Bohovecký 3 2 2 11
Jozef Feltovič 2 4 0 14
Richard Petrík 5 4 4 21
Norbert Sabolik 2 1 1 6
Sebastián Mona 3 2 3 12
Dávid Smolko 2 1 1 5
Patrik Čekan 3 1 2 7
Sebastián Spál 1 0 1 2
Ján Jakubko 3 3 2 13
Samuel Falat 2 2 3 9
Tomáš Tyšš 2 0 2 4
Branislav Repko 4 7 1 27
Lukáš Cenkner 1 1 0 4
Peter Fedák 2 0 2 4
Radoslav Repko 2 0 2 4
Adam Minich 3 3 2 13
Tomáš Chovanec 6 12 0 44
Matej Tóth 2 2 0 8
Matej Lindvaiy 6 12 0 42
Dávid Seman 6 16 0 54
Attila Bartaloš 4 6 0 22
Jakub Méró 1 1 0 4
Róbert Baláž 6 25 0 79
Daniel Stankovský 2 6 0 19
Maroš Sokirka 5 24 0 77
Samuel Drančák 3 4 0 15
Boris Andrišov 3 3 0 12
Martin Matejovič 1 3 0 10
Denis Viňanský 1 2 0 7
Alexander Murník 1 1 0 4
Martin Gajdoš 1 1 0 4
Ján Geroč 1 1 0 4
Lukáš Mižák 3 9 0 30
Igor Svrček 1 1 0 4
Marko Veis 1 1 0 3
Valér Bučko 2 2 0 8
Matúš Zakuťanksý 2 2 0 8
Oliver Javorský 3 3 0 11
Patrik Goliáš 1 1 0 3
Alexander Fedor 1 1 0 4
Filip Timko 1 1 0 4
Matej Gazdič 1 1 0 3
Adam Reviľák 1 1 0 3
Marek Tchur 1 1 0 3
Jakub Petrovský 2 2 0 7
Michal Fedor 2 7 0 22
Denis Lavko 1 1 0 3
Martin Falát 1 1 0 4
Adam Jantošovič 1 1 0 4
Samuel Janíček 3 4 0 15
Simon Hatina 2 1 2 6
Lukáš Karas 1 1 0 4
Stanislav Agh 1 1 0 4
Dominik Tóth 8 35 13 126
Viktor Petrík 8 16 33 89
Filip Czuczor 4 7 0 25
Juraj Prusák 4 4 1 16
Timotej Lauro 8 14 8 56
Martin Záhorák 1 0 1 2
Filip Bajla 2 1 1 6
Samuel Rosina 3 3 2 13
Viktor Lakatoš 2 2 1 9
Andrej Dulák 1 1 0 4
Filip Mikla 1 1 0 4
Filip Šafašík 5 7 8 33
Sebastiá Beño 2 3 0 10
Viktor Tatár 2 2 0 7
Viktor Keleberc 1 1 0 3
Jozef Minda 1 1 0 3
Jakub Filo 1 0 1 2
Lukáš Zástera 1 0 2 2
Andrej Gúcky 1 1 0 4
Adam Kecskés 1 0 1 2
Maťko Ďurina 2 0 2 4
Timotej Molitoris 2 3 0 11
Ján Velčko 4 3 5 18
Martin Sabo 3 0 4 7
Pavol Biroš 3 3 2 14
Timotej Mikita 2 2 2 10
Šimon Hatala 3 4 3 18
Denis Novogurský 2 2 1 9
Ján Vavrek 2 1 2 7
Simon Lisoň 1 1 0 4
Vratko Ebergenyi 1 1 0 4
Adam Vernanský 2 4 1 15
Jonatan Jokel 4 5 3 24
David Olexa 2 2 0 8
Lubomir Mikuš 5 12 2 43
Samuel Frkáň 1 1 0 3
Jakub Lonek 4 3 1 12
Patrik Kubačka 4 1 5 12
Tomaš Hutira 5 6 5 28
Samuel Jašušák 4 2 3 10
Andrej Šálka 1 0 1 1
RUFUS 1 4 0 12
RUFUS 1 10 0 31
Martin Mazár 2 4 0 14
Marco Marcinko 2 1 2 7
Daniel Nishchimniy 2 2 0 8
Mikhailo Krasnozhon 6 7 4 28
Gerard Smorada 5 9 3 34
Oliver Leškovský 2 3 0 10
Dominik Bilas 5 10 7 42
Damián Sabadšág 4 3 4 16
Timotej Polivčák 2 2 0 7
Adam Ehrlich 5 6 2 22
Karol Kivader 4 5 4 21
Dmytry Olischcuk 5 4 4 18
Richard Roba 2 1 2 6
Martin Mrva 3 1 5 10
Samuel Miščík 4 4 0 14
Daniel Prieložný 1 0 1 2
Dávid Pancík 4 2 3 11
Marek Hrabčák 1 1 0 3
Tomáš Foltín 1 1 0 3
Peter Antol 2 2 0 8
Šimon Marek 1 1 0 4
Benjamin Buraj 5 7 3 28
Michal Petrovič 4 6 5 26
Samuel Bílík 4 8 6 34
Šimon Vinkler 1 1 2 6
Michal Horvát 3 1 2 8
Maximilián Buraj 6 4 7 23
Matyáš Vričan 1 0 3 3
Jakub Hazlinger 4 0 4 8
Marek Mikuš 3 7 3 27
Samuel Kos 3 2 2 8
Richard Podolinský 5 7 6 32
Filip Hanzalík 5 5 4 24
Marcel Iuras 3 2 2 8
Peter Granec 3 6 2 22
Jakub Švikruha 2 1 2 7
David Polák 2 0 2 4
Krištof Klabzuba 3 4 2 15
Martin Baraník 1 0 1 2
Samuel Urban 2 2 0 8
Adrián Hudík 2 2 0 7
Milan Pišoja 1 1 0 4
Matej Hajas 2 3 0 11
Sergey Lazkov 1 4 0 15
Sebastian Vráblik 3 7 0 25
Ľuboš Daňo 1 1 0 3
Dominik Marek 1 1 0 3
Juraj Vavrúš 3 4 0 12
Peter Gašparek 2 5 0 18
Marián Jágrik 3 4 0 13
Ján Šatka 3 10 0 37
Šimom Ondrašík 1 1 0 4
Marco Krnáč 2 3 0 11
Samuel Bórový 2 3 0 13
Matej Běhunčík 1 1 0 4
Jakub Štefanec 1 2 0 7
Adrián Kováčik 2 2 0 7
Matej Šatka 1 2 0 7
Damián Prekop 1 1 0 4
Michal Pagáč 1 2 0 7
Michal Pechanec 1 1 0 4
Ľubomír Drga 1 1 0 4
Patrik Habšuda 1 1 0 3
Alex Dovičák 4 6 3 24
Kristián Harabín 4 5 0 22
Timotej Soják 5 8 3 34
Adrián Romaňák 5 11 4 44
Martin Hrivík 1 1 0 4
Matúš Sekerák 2 1 2 7
Adam Madeja 4 4 2 20
Juraj Kiska 2 2 0 7
Tobias Olekšák 4 5 5 24
Matej Mudrák 1 1 0 3
Tomáš Tropp 1 1 0 4
Matej Čepišák 2 2 0 8
Miroslav Karabinoš 2 1 1 6
Marko Gažik 4 5 1 20
Mário Mudrák 2 1 2 5
Tobias Zummer 1 1 1 5
Damián Pavlík 3 2 1 9
Oliver Heldák 2 1 1 5
Július Korosi 2 10 0 32
Adrián Šulavík 3 7 0 21
Matej Martinka 1 1 0 3
Jakub Slaninka 3 9 0 31
Samuel Milan Dratnal 5 10 0 35
Ľuboš Mitaš 6 10 0 36
Nicolas Zambori 6 22 0 72
Michal Hrenák 5 8 0 29
Ján Jakubík 4 6 0 22
Tobiáš Francisty 3 6 0 23
Dušan Pavúr 1 2 0 7
Martin Kimlička 2 3 0 11
Samuel Švach 1 2 0 6
Matúš Pavlík 1 2 0 7
Samuel Šuľák 5 4 4 21
Mikuláš Demjanovič 6 13 5 50
Alexander Szuč 2 2 0 8
Alex Ivanko 2 2 0 8
Jakub Kočan 6 9 5 36
Adam Horvát 2 1 2 7
Šimon Marton 5 8 5 31
Branislav Petro 4 3 3 13
Adam Frištyk 2 1 3 8
Patrik Potočňák 6 19 4 63
Lukáš Daňo 3 5 0 15
René Tobiáš 4 4 2 18
Filip Čajka 1 1 0 4
Daniel Lackner 3 4 2 17
Dávid Paločko 3 3 1 13
Pavol Poník 1 1 0 4
Martin Cisko 1 0 1 2
Michal Šurima 5 6 4 27
Tadeáš Bajus 2 2 0 6
Martin Ferko 1 1 0 4
Matúš Krištof 5 6 6 28
Michal Gecik 3 1 2 7
Marek Kvietok 3 2 1 10
Martin Mihalčin 1 1 0 3
Tomáš Kancír 2 3 0 9
Leo Janiga 3 6 0 21
Dominik Kočiščin 2 0 3 5
Samuel Hitrik 3 4 1 15
A Trakan 1 1 0 3
Matej Grega 6 12 1 42
Peter Lalik 3 1 5 10
Filip Mikuláš 2 2 0 6
Roman Mikulaj 2 1 1 4
Branko Mahút 2 0 3 4
Lukáš Števňák 3 3 1 13
Erik Belica 3 2 2 11
Kristián Zboroň 3 2 2 10
Jaroslav Bukový 1 1 2 6
Patrik Sporka 2 1 1 6
Tomáš Kollár 3 3 1 15
Andrej Vaňo 3 3 3 13
Tomas Beniak 2 2 0 7
Matúš Bodocký 2 1 1 5
Matej Bilčík 2 2 0 8
Ján Klucha 1 1 0 4
Filip Belák 1 1 0 3
Simon Špidlík 4 3 1 13
Andrej Klucha 1 0 1 2
Kristian Ondruška 2 1 1 4
Šimon Drábik 4 4 5 21
Adrián Pavlovčík 2 1 3 8
Timotej Orság 6 8 2 38
Dávid Šamko 4 5 1 20
Damiján Cifra 3 2 1 10
Dávid Melichárek 3 5 2 20
Martin Minarovič 1 0 2 3
Tomáš Svitok 3 0 5 8
Šimon Blažek 4 4 2 16
Daniel Halász 4 9 0 33
Dávid Bozsóky 3 5 0 18
Dávid Kmeťo 5 14 0 47
Lukáš Grolmus 3 3 0 12
Roman Blažek 2 2 0 8
Max Kopčok 1 1 0 4
RUFUS 2 15 0 47
RUFUS 1 1 0 3
Viktor Rolko 3 11 0 36
Tomáš Pilát 3 6 0 21
Adam Varga 2 2 0 8
Tamás Csiba 1 1 0 4
Filip Rásó 1 2 0 7
Ádám Kovács 1 1 0 4
Zsolt Nagy 1 2 0 7
Tomas Urge 2 3 0 11
Adam Palenik 3 7 0 23
Kristian Urban 3 6 0 20
Richard Rafaj 1 2 0 7
Matej Živčák 1 1 0 4
Matej Jurička 1 4 0 13
Samuel Gogh 1 1 0 4
Lukáš Roľko 1 3 0 10
Gregor Grác 2 2 0 6
Ľudovít Pap 2 9 2 30
Adam Lauff 3 6 3 24
Matej Hrabovský 3 4 1 16
Kamil Pach 4 6 10 31
Nikolas Drozda 2 0 2 2
Miroslav Sovič 3 2 4 13
Michal Kopčo 1 0 2 3
Adam Oros 4 15 2 50
Roland Irányi 1 1 0 4
Jozef Prokop 3 4 0 15
Maroš Dudra 2 2 0 8
Gabriel Legath 1 1 0 4
Daniel Bugár 1 1 0 3
Samuel Blanár 1 0 1 2
Samuel Tisovčík 3 5 5 23
Martin Kompan 5 12 6 48
Matúš Saňa 3 2 9 17
Adam Halaša 5 19 3 66
Jozef Lunák 5 14 1 47
Filip Gottschall 6 12 1 41
Samuel Saňa 3 3 1 13
Thomas Čičilla 2 0 2 4
Shabir Sidiky 5 3 6 18
Timotej Boor 3 2 1 8
Michal Gregor 4 9 2 29
Filip Skalka 1 1 0 3
Jaroslav Kovář 3 1 7 13
Viktor Báb 3 11 2 38
Patrik Slabej 5 9 2 33
Samuel Biely 5 9 6 37
Michal Horský 4 11 3 40
Adam Navrátil 2 2 1 9
Peter Špaček 4 6 2 24
Juraj Čerňanský 5 5 9 31
Patrik Navarčík 3 1 4 7
Patrik Kleinert 3 2 1 7
Michal Biely 3 3 5 19
Lukáš Beták 1 1 0 3
Daniel Kuruc 1 0 2 2
Róbert Babinec 2 4 0 14
Daniel Kalakay 2 2 1 9
Jakub Popovicz 1 2 1 10
Filip Martiška 2 3 0 11
Ľubomír Ludvig 1 0 1 2
Ľubomír Ligocký 1 1 0 4
Patrik Staňo 1 1 0 3
Peter Benča 2 2 1 8
Tomáš Patrovič 1 1 0 4
Jakub Michalík 1 0 1 2
Branislav Michna 1 1 0 3
Michal Ferenc 1 4 0 13
Samuel Gašpar 2 3 0 9
Adam Graffy 1 1 0 3
David 1 1 0 4
Damián 1 1 0 4
David 1 1 0 3
Jakub 1 0 1 2
Jaroslav 1 0 1 2
Tomáš 1 0 1 1
David Petho 1 1 0 4
Michal Bruňo 2 1 1 5
Peter Palaj 1 0 1 2
Nico Winiosza 1 0 1 2
Matej Krčah 1 0 1 1
Ladislav Polák 1 1 0 4
Alexej Danyi 1 4 0 13
Michal Grendel 2 2 0 8
Matúš Poprocký 1 1 0 4
Róbert Jamnich 1 1 0 3
Filip Halabuk 1 1 0 3
Nikolas Debreczényi 2 2 0 6
Daniel Sudický 2 2 0 6
Samuel Gergely 1 2 0 7
Filip Bohlke 2 2 0 7
Adam Nemček 1 1 0 4
Andreas Brabec 5 10 3 35
Pavol Šeleng 7 14 8 57
Kevin Mižigar 8 19 7 72
Simeon Krajč 4 3 1 14
Tomáš Bendík 1 1 0 4
Šimon Pavliga 5 3 3 17
Samuel Švagerko 2 1 1 6
Andrej Chalanyi 5 8 2 30
David Knap 7 9 2 36
fero Rusnak 4 8 3 29
adam Jurik 6 9 3 41
Marko Jína 4 9 9 39
Filip Maličký 4 9 5 35
Šimon Porada 2 1 1 6
Oliver Vrabel 7 10 3 42
Erik Ferienčík 2 1 1 6
Kristián Orolín 4 6 0 22
Lukáš Kikta 3 2 2 11
Marcel Kubuš 2 3 1 12
Adam Kováč 1 1 0 3
Peter Ľaš 1 1 0 3
Patrik Bodnár 2 0 2 2
Kristián Petruf 1 0 1 1
Dominik Tešľa 1 1 3 7
Martin Popiel 1 2 0 7
Oliver Gunár 1 0 2 3
Matej Franta 4 2 3 15
Šimon Schmidt 3 4 1 16
Samuel Vašák 5 7 3 28
Marek Sokol 3 2 1 10
Timotej Hodúr 2 2 1 9
Peter Kušnír 1 0 1 2
Lukáš Zlámal 1 0 1 2
Roman Bartko 1 1 0 4
Krištof Bureš 1 1 1 4
Lukáš Kolínek 2 2 0 9
Radoslav Duban 2 4 2 16
Tomáš Staňo 3 0 3 6
Nikolas Staňo 2 2 1 10
David Švrček 1 1 0 3
Mário Vaxmanský 3 2 1 10
Marko Petras 3 0 3 6
Timotej Brutovský 1 1 0 4
Adam Žoldák 2 2 1 8
František Glevaňák 2 2 0 7
Dominik Schmidt 1 0 1 2
Michal Šterbák 1 0 1 2
Marek Kapolka 1 0 1 1
Daniel Tokarčík 2 2 1 9
Adrián Jankura 1 2 0 7
Marko Pavlikovič 1 0 1 2
Kristián Trošan 1 0 1 2
Dávid Novajovský 1 1 0 3
Michal Pjaták 1 1 0 3
Adam Hoffman 1 1 0 4
Marek Lipták 1 0 1 1
Samuel Garančovský 1 0 1 2
Karol Skalka 1 1 1 5
Ľuboš Grega 2 2 0 7
Matej Palša 2 0 3 4
Lichvár Tomáš 3 4 0 12
Samuel Horoščák 2 1 1 5
Jaroslav Hribik 1 0 1 1
Pavol Muller 1 1 0 4
Damián Malík 1 0 1 1
Eliaš Majiroš 1 1 0 3
Daniel Hammer 2 1 5 10
Samuel Bašista 1 1 0 4
Martin Andraščík 3 4 0 12
Richard Skalka 1 0 1 2
David Artim 1 1 0 4
Matej Čverha 1 1 0 4
Peter Mikloš 1 0 2 2
Samuel Keresteš 3 3 0 10
Marek Leporis 4 5 1 18
Kristián Maďarik 3 3 0 10
Martin Matanin 4 7 1 24
Martin Sabol 1 1 0 4
Gabriel Tomáš 1 1 0 3
Samuel Poľak 1 2 0 6
Jakub Kochan 1 0 2 2
Daniel Alexander Jenčko 4 16 14 66
Aurel Brand 4 11 11 48
Samuel Gajdoš 1 1 0 4
Richard Vyšňovský 1 1 1 5
Šimon Rendoš 4 4 0 16
Adrián Chomiščák 2 2 0 8
Dominik Bikár 3 3 0 12
Samuel Hofman 2 2 0 8
Marko Kľukovský 1 1 0 4
Oliver Mráz 1 1 0 4
Patrik Kutnár 1 2 0 7
Matúš Haviar 1 1 0 4
Lukáš Michálek 1 1 0 4
Andrej Hrubo 2 3 0 9
Matej Francisty 3 6 0 20
Marek Brezničan 3 5 0 17
Dávid Galko 1 1 0 3
Jaroslav Gálik 1 1 0 4
Martin Šurýn 1 1 0 3
Matúš Búran 5 8 2 33
Dávid Mišovič 2 4 1 15
Lukáš Čapla 4 2 3 13
Adam Trnka 3 0 3 6
Timotej Práznovský 4 5 1 20
Matej Baláži 1 1 0 4
Dominik Knapp 3 5 2 20
Meno Hrdina 3 3 0 12
Meno Spáčil 3 3 0 12
Meno Šášik 2 1 1 7
Meno Mikuš 3 4 0 14
Meno Straňák 3 3 0 14
Meno Lipovský 2 2 0 8
Meno Baranec 1 1 0 3
Meno Kováč 1 2 0 7
Meno Guth 1 1 0 4
Meno Vinter 1 1 0 6
Meno Burian 1 1 0 6
Meno Michalička 2 2 0 8
Meno Homola 1 2 0 6
Meno Sýkora 1 2 0 7
kontumácia 2 6 0 20
kontumácia 2 6 0 20
Lukas Greman 1 1 0 4
Daniel Romhin 2 2 0 10
Patrik Hahn 2 2 0 9
Matúš Berčík 1 1 0 3
Peter Tóth 1 1 1 5
Richard Toth 1 1 0 4
Lukáš Ivanko 1 1 0 4
Šimon Ďurica 3 3 0 11
Leo Beňo 2 3 0 11
marko filipko 2 2 0 8
Adam Martinovič 2 3 1 11
Alan Pomfy 1 1 0 4
Dávid Novák 1 1 0 3
Šimon Klembara 4 5 0 19
Lukáš Pavlík 1 3 0 10
Tadeáš Kovalík 5 7 0 26
Marek Štofaník 2 2 0 7
Adam Majdák 4 6 0 22
Jakub Šašala 1 1 0 4
Martin Šimko 1 0 1 1
Štefan Škuta 2 2 0 7
Samuel Jančo 1 1 0 3
Roman Belopotočan 2 2 1 9
Oliver Dorušiak 1 0 1 1
Martin Korbeľ 1 1 0 4
Jakub Kováč 1 0 2 3
Denis Korínek 3 4 0 13
Adam Pancíř 1 1 0 4
Samuel Kaššaj 3 5 0 16
Radoslav Ernst 2 3 0 10
Matúš Straka 1 1 0 3
Hugo Pribula 1 1 0 4
Adam Štofaník 4 8 0 27
Sebastián Knut 1 2 0 7
Lukáš Palenčár 2 4 0 14
Peter Ernst 1 1 0 4
Samuel Balčák 1 1 0 4
Norbert Talarovič 1 1 0 3
Peter Skočej 2 2 0 8
Adam Dujava 2 2 0 6
Damián Radačovský 1 1 0 4
Nikolas Janko 1 1 0 4
Dominik Milo 1 1 0 4
Ján Janíček 1 1 0 4
Arthu Vojtaššák 1 1 0 4
Ján Balog 1 2 1 8
Adam Rozkoš 1 1 0 3
Miroslav Novotný 2 2 1 7
Ján Kohút 1 0 1 2
Šimon Rozkoš 2 1 2 5
Martin Verčimák 1 1 0 4
Viktor Haľko 1 0 1 1
RUFUS 6 15 0 56
RUFUS 6 17 0 57
RUFUS 6 16 0 53
RUFUS 5 14 0 47
Adrián Tóth 2 3 2 13
Jozef Zagyi 2 3 1 12
Patrik Košík 2 2 1 9
Nicolas Danyi 1 1 0 3
Peter Dzurovej 1 2 0 7
Norbert Čižmár 2 0 2 4
Richard Žír 2 2 1 8
Tomáš Špitalik 1 1 0 4
Sebastián Vozár 1 1 0 4
Jakub Suchý 1 0 1 2
Miso 3 10 0 33
Lukas 3 5 0 18
Mato 3 4 0 15
Matus 1 1 0 4
Kubo 2 2 0 8
Rufus 3 5 0 15
Rufus 3 22 0 68
Andrej 2 2 0 8
Rufus 2 12 0 37
Maxo 1 2 0 7
Julo 1 1 0 4
Kontumacia 3 9 0 30
Kontumacia 2 6 0 20
Kontumacia 1 3 0 10
Erik Severný 1 4 0 13
Jakub Urbanovský 1 4 0 13
Aleš Nagy 3 5 0 16
Kristián Davidek 2 2 0 8
Milan Kocian 3 4 0 14
Tomáš Procházka 3 3 0 11
Ján Jenigár 1 1 0 4
Dominik Havlík 1 2 0 7
Dušan Grujbár 2 3 0 11
Michal Molnár 2 2 0 8
Denis Lancz 1 1 1 5
Martin Futák 1 1 0 4
Marek Garaj 1 1 0 4
Martin Kocian 2 0 3 5
Martin Beňuš 2 0 2 4
Adam Kotúček 1 0 1 2
Adam Tóth 1 0 1 2
Alex Červenka 1 1 0 4
Andreas Juriga 1 1 0 4
Dominik Šedivý 1 1 0 4
Timotej Tepli?ka 1 1 0 3
Dominik Juhás 3 5 0 17
Samuel Duhár 4 7 0 23
Richard Ďurina 2 3 0 10
Jozef Sabo 4 5 0 17
?imon Bulko 4 5 0 19
Timotej Hrebík 2 3 0 11
Matej Vavrinec 3 5 0 18
Martin Jakúbek 4 7 0 25
Šimon Staňo 2 2 0 8
Jakub Pagáč 4 5 0 19
Simon Pasqualon 2 2 0 8
Samuel Filípek 1 1 0 3
Adrián Pagáč 1 1 0 3
Lukáš Poliak 1 3 0 9
Matej Trúchlik 1 1 0 3
Dávid Mozga 1 1 0 4
Matej Mozga 2 2 0 7
Damián Korheľ 2 2 0 7
Erik Taratuta 1 1 0 4
Jozef Piľa 1 0 0 3
Michal Pollák 2 1 1 5
Oliver Matalík 2 1 1 5
Tadeáš Lorko 3 3 0 12
Viliam Valent 2 3 1 12
Maroš Petrík 3 2 3 12
Erik Hriňa 1 1 0 3
Dávid Dzurilla 3 2 2 10
Matúš Vaškeba 1 0 1 2
Adam Kovalčík 2 2 0 6
richard marek 2 5 0 17
rené marek 5 14 0 46
martin hrušecký 3 3 0 11
peter habala 2 3 0 11
timotej tolla 2 2 0 8
mário schulz 3 4 0 14
daniel švrček 2 2 0 8
patrik dolinský 2 3 0 11
Lukáš Čermák 5 8 0 29
Martin Kunovský 2 4 0 14
Pavol Riečický 1 2 0 7
Dominik Czáky 4 8 0 28
Martin Kocák 3 5 0 18
adam miholek 4 8 0 26
lucian tomele 1 1 0 3
tomáš zabadal 1 2 0 6
Tmotej Krčík 2 5 0 17
Richard Daniel 2 2 0 8
Jakub Sycha 2 6 0 20
jakub miholek 2 4 0 14
Dalibor Kamenický 1 1 0 4
Frederik Frank 2 3 0 11
Patrik Horváth 2 1 2 7
Dávid Manek 1 0 1 2
Nikolas Keresztesi 1 0 1 2
Filip Škodák 1 1 0 4
Matúš Slezák 1 1 0 3
Kontumácia 6 18 0 60
Dušan Vicián 1 1 1 5
Adam Pavel 1 1 2 6
Róbert Žuškovič 1 1 0 4
Denis Danis 2 3 0 11
Marián Valenský 3 0 5 8
Michal Žigo 1 2 0 7
Matej Handzuš 1 1 0 3
Marko Hrkeľ 2 2 0 9
Matej Hudák 1 1 0 3
Pavol Chladoň 1 1 0 6
Martin Farkaš 1 1 0 6
Filip Čukáš 1 1 0 4
Martin Fronc 1 1 0 4
Alex Hvizdoš 2 3 0 11