MENO TÍM SKUPINA Z G A MoM G+ G- V P R B
Dávid Bozó Gymnázium - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO A OKOLIE 4 6 2 0 5 0 4 0 0 24
Jozef Lašák Gymnázium - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO A OKOLIE 4 8 7 1 5 0 4 0 0 37
Patrik Gyorgy Gymnázium - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO A OKOLIE 2 5 3 0 11 1 2 0 0 20
Arnold Kurunci Gymnázium - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO A OKOLIE 1 1 0 0 8 0 1 0 0 4
Michal Brablec Gymnázium - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO A OKOLIE 2 1 1 0 11 1 2 0 0 6
Alex Mede Gymnázium - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO A OKOLIE 1 1 0 0 8 0 1 0 0 4
Nándor Nagy Gymnázium - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO A OKOLIE 3 3 2 0 11 1 3 0 0 14
Matej Pisarovič Športové gymnázium - Banská Bystrica Skupina BANSKÁ BYSTRICA A OKOLIE 3 6 0 0 2 0 3 0 0 21
Samuel Hudák Športové gymnázium - Banská Bystrica Skupina BANSKÁ BYSTRICA A OKOLIE 1 1 0 0 5 0 1 0 0 4
Adam Kobolka Športové gymnázium - Banská Bystrica Skupina BANSKÁ BYSTRICA A OKOLIE 1 1 0 0 5 0 1 0 0 4
Samuel Siro Športové gymnázium - Banská Bystrica Skupina BANSKÁ BYSTRICA A OKOLIE 1 1 0 0 5 0 1 0 0 4
Branislav Ferenčík Športové gymnázium - Banská Bystrica Skupina BANSKÁ BYSTRICA A OKOLIE 2 2 0 0 1 7 1 1 0 7
Marek Výboh Gymnázium Ľ. Štúra - Zvolen Skupina BANSKÁ BYSTRICA A OKOLIE 1 1 0 0 4 0 1 0 0 4
Marián Macák Gymnázium Ľ. Štúra - Zvolen Skupina BANSKÁ BYSTRICA A OKOLIE 3 7 0 0 7 1 3 0 0 24
Adam Vojtek Gymnázium Ľ. Štúra - Zvolen Skupina BANSKÁ BYSTRICA A OKOLIE 3 5 0 0 7 1 3 0 0 18
Dominik Hutka Gymnázium M. Kukučína - Revúca Skupina RIMAVSKÁ SOBOTA 5 16 0 0 6 2 4 1 0 52
David Varady Gymnázium M. Kukučína - Revúca Skupina RIMAVSKÁ SOBOTA 4 13 0 0 9 2 4 0 0 43
Filip Franko SOŠ technická a agropotravinárska - Rimavská Sobota Skupina RIMAVSKÁ SOBOTA 6 12 0 0 2 6 0 6 0 36
Marián Boľf SOŠ technická a agropotravinárska - Rimavská Sobota Skupina RIMAVSKÁ SOBOTA 5 6 0 0 2 6 0 5 0 18
Martin Borláš SOŠ technická a agropotravinárska - Rimavská Sobota Skupina RIMAVSKÁ SOBOTA 2 2 0 0 3 7 0 2 0 6
Samuel Franek Gymnázium Jesenského - Kysucké Nové Mesto Skupina ŽILINA A OKOLIE 1 1 0 0 1 6 0 1 0 3
Adam Dzurilla Gymnázium Hlinská - Žilina Skupina ŽILINA A OKOLIE 4 5 0 0 1 0 3 1 0 18
Maximilián Biro Gymnázium Hlinská - Žilina Skupina ŽILINA A OKOLIE 1 1 0 0 6 1 1 0 0 4
Erik Gavlák Gymnázium Hlinská - Žilina Skupina ŽILINA A OKOLIE 3 3 2 0 2 3 2 1 0 13
Daniel Šimár Gymnázium Hlinská - Žilina Skupina ŽILINA A OKOLIE 2 1 1 0 2 1 2 0 0 6
Matúš Mlích Gymnázium Jesenského - Kysucké Nové Mesto Skupina ŽILINA A OKOLIE 1 0 1 0 1 6 0 1 0 1
Rudolf Baumgartner Gymnázium Hlinská - Žilina Skupina ŽILINA A OKOLIE 2 0 2 0 2 3 1 1 0 3
Matej Neveselý Gymnázium Hlinská - Žilina Skupina ŽILINA A OKOLIE 1 0 1 0 6 1 1 0 0 2
Adam Drak OA - KA - Rimavská Sobota Skupina RIMAVSKÁ SOBOTA 3 4 0 0 7 5 2 1 0 14
Andrej Bodor OA - KA - Rimavská Sobota Skupina RIMAVSKÁ SOBOTA 4 10 0 0 5 7 2 2 0 32
Dominik Kochjar Gymnázium M. Kukučína - Revúca Skupina RIMAVSKÁ SOBOTA 3 4 0 0 6 2 3 0 0 15
Marek Rusnák Gymnázium M. Kukučína - Revúca Skupina RIMAVSKÁ SOBOTA 1 1 0 0 7 2 1 0 0 4
Igor Paľovský Gymnázium I. Kraska - Rimavská Sobota Skupina RIMAVSKÁ SOBOTA 3 5 0 0 7 3 3 0 0 18
Lukáš Nôta Gymnázium I. Kraska - Rimavská Sobota Skupina RIMAVSKÁ SOBOTA 6 26 0 0 7 5 5 1 0 83
Oliver Daňuš Gymnázium I. Kraska - Rimavská Sobota Skupina RIMAVSKÁ SOBOTA 4 7 0 0 7 5 4 0 0 25
Peter Bojtoš Gymnázium I. Kraska - Rimavská Sobota Skupina RIMAVSKÁ SOBOTA 1 1 0 0 14 1 1 0 0 4
Martin Slanina Gymnázium I. Kraska - Rimavská Sobota Skupina RIMAVSKÁ SOBOTA 3 3 0 0 7 5 3 0 0 12
Lukáš Útis Gymnázium I. Kraska - Rimavská Sobota Skupina RIMAVSKÁ SOBOTA 2 6 0 0 7 3 2 0 0 20
Patrik Horváth Gymnázium I. Kraska - Rimavská Sobota Skupina RIMAVSKÁ SOBOTA 1 1 0 0 10 1 1 0 0 4
Jakub Palka SOŠ - Szakközépiskola - Moldava nad Bodvou Skupina MOLDAVA NAD BODVOU A ROŽŇAVA 1 2 0 0 6 5 1 0 0 7
Kristián Karaffa SOŠ - Szakközépiskola - Moldava nad Bodvou Skupina MOLDAVA NAD BODVOU A ROŽŇAVA 1 1 0 0 6 5 1 0 0 4
Oliver Nagy SOŠ - Szakközépiskola - Moldava nad Bodvou Skupina MOLDAVA NAD BODVOU A ROŽŇAVA 1 1 0 0 6 5 1 0 0 4
Dário Mathe SOŠ - Szakközépiskola - Moldava nad Bodvou Skupina MOLDAVA NAD BODVOU A ROŽŇAVA 1 1 0 0 6 5 1 0 0 4
Erik Horváth SOŠ - Szakközépiskola - Moldava nad Bodvou Skupina MOLDAVA NAD BODVOU A ROŽŇAVA 1 1 0 0 6 5 1 0 0 4
Dominik Džupin Gymnázium Š. Moysesa - Moldava nad Bodvou Skupina MOLDAVA NAD BODVOU A ROŽŇAVA 1 2 0 0 5 6 0 1 0 6
Adam Kočan Gymnázium Š. Moysesa - Moldava nad Bodvou Skupina MOLDAVA NAD BODVOU A ROŽŇAVA 1 1 0 0 5 6 0 1 0 3
Dávid Giak Gymnázium Š. Moysesa - Moldava nad Bodvou Skupina MOLDAVA NAD BODVOU A ROŽŇAVA 1 1 0 0 5 6 0 1 0 3
Matej Chmelár Gymnázium Š. Moysesa - Moldava nad Bodvou Skupina MOLDAVA NAD BODVOU A ROŽŇAVA 1 1 0 0 5 6 0 1 0 3
Igor Krištof Gymnázium M. Kukučína - Revúca Skupina RIMAVSKÁ SOBOTA 1 1 0 0 5 4 1 0 0 4
Pavol Rapčan OA - KA - Rimavská Sobota Skupina RIMAVSKÁ SOBOTA 3 6 0 0 2 9 1 2 0 19
Daniel Barna OA - KA - Rimavská Sobota Skupina RIMAVSKÁ SOBOTA 3 3 0 0 2 9 1 2 0 10
Andrej Ridzoň Gymnázium I. Kraska - Rimavská Sobota Skupina RIMAVSKÁ SOBOTA 1 1 0 0 8 3 1 0 0 4
Jakub Smatana Gymnázium - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 1 1 2 0 10 0 1 0 0 6
Daniel Krajčík Gymnázium - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 2 2 1 0 7 0 2 0 0 9
Ondrej Krajčovič Gymnázium - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 2 4 2 1 7 0 2 0 0 18
Ronald Ferai Gymnázium - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 1 1 1 0 10 0 1 0 0 5
Andrej Bezák Gymnázium - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 2 2 5 0 7 0 2 0 0 13
Daniel Krátky Gymnázium - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 2 3 0 0 7 0 2 0 0 11
Dávid Petrík Gymnázium - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 2 3 1 0 7 0 2 0 0 12
Roman Berešík Gymnázium - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 2 1 2 0 7 0 2 0 0 7
Peter Baštrnák Gymnázium - Partizánske Skupina PARTIZÁNSKE 1 0 2 0 10 0 1 0 0 3
Jonáš Jedlička Gymnázium Jesenského - Kysucké Nové Mesto Skupina ŽILINA A OKOLIE 2 2 0 0 1 0 1 1 0 7
Matúš Zelník Gymnázium Hlinská - Žilina Skupina ŽILINA A OKOLIE 2 1 1 0 2 3 1 1 0 5
Ondrej Lisko Gymnázium Jesenského - Kysucké Nové Mesto Skupina ŽILINA A OKOLIE 2 0 2 0 1 0 1 1 0 3
jan iny SOŠ lesnícka - Banská Štiavnica Skupina BANSKÁ BYSTRICA A OKOLIE 3 4 1 0 0 2 0 3 0 13
Michal Ďuriš Gymnázium Ľ. Štúra - Zvolen Skupina BANSKÁ BYSTRICA A OKOLIE 1 1 0 0 5 2 1 0 0 4
Jakub Uhrín Gymnázium Ľ. Štúra - Zvolen Skupina BANSKÁ BYSTRICA A OKOLIE 2 2 0 0 7 1 2 0 0 8
Vojtech Botoš SOŠ - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO A OKOLIE 3 2 1 0 5 0 2 1 0 9
Róbert Tóth SOŠ - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO A OKOLIE 3 3 0 0 5 0 2 1 0 11
Michal Kocman SOŠ - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO A OKOLIE 2 2 0 0 5 0 2 0 0 8
Dávid Jakab SOŠ - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO A OKOLIE 2 2 0 0 5 0 2 0 0 8
Richard Szitai SOŠ - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO A OKOLIE 2 2 0 0 5 0 2 0 0 8
Arnold Foldi Gymnázium - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO A OKOLIE 1 1 0 0 5 0 1 0 0 4
Erik Melicher Gymnázium - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO A OKOLIE 1 1 0 0 5 0 1 0 0 4
Viktor Vaš Gymnázium - Fiľakovo Skupina FIĽAKOVO A OKOLIE 1 2 0 0 11 1 1 0 0 7
Michal Jančo Bilingválne Gymnázium M. Hodžu - Sučany Skupina ŽILINA A OKOLIE 2 3 0 0 2 0 2 0 0 11
Juraj Mlich Bilingválne Gymnázium M. Hodžu - Sučany Skupina ŽILINA A OKOLIE 1 1 0 0 3 2 1 0 0 4
Ondrej Ondrušík Bilingválne Gymnázium M. Hodžu - Sučany Skupina ŽILINA A OKOLIE 1 0 1 0 3 2 1 0 0 2
Lukáš Ondruš Bilingválne Gymnázium M. Hodžu - Sučany Skupina ŽILINA A OKOLIE 1 0 2 0 3 2 1 0 0 3
Timotej Klinec Bilingválne Gymnázium M. Hodžu - Sučany Skupina ŽILINA A OKOLIE 1 1 0 0 2 0 1 0 0 4
Matej Koprda Bilingválne Gymnázium M. Hodžu - Sučany Skupina ŽILINA A OKOLIE 1 0 2 0 2 0 1 0 0 3
Radovan Baumgartner Gymnázium Hlinská - Žilina Skupina ŽILINA A OKOLIE 1 0 1 0 1 0 1 0 0 2
Róbert Čop SŠ Ľ. Podjavorinskej - Prešov Extra-Skupina PREŠOV A OKOLIE 3 3 1 0 3 2 3 0 0 13
Marian Sedlák SŠ Ľ. Podjavorinskej - Prešov Extra-Skupina PREŠOV A OKOLIE 4 4 1 0 3 0 4 0 0 17
Daniel Fertaľ SŠ Ľ. Podjavorinskej - Prešov Extra-Skupina PREŠOV A OKOLIE 5 5 1 0 3 2 5 0 0 21
Jakub Grich Gymnázium Komenského - Lipany Extra-Skupina PREŠOV A OKOLIE 2 2 1 0 3 0 2 0 0 9
Milan Grič Gymnázium Komenského - Lipany Extra-Skupina PREŠOV A OKOLIE 2 2 1 0 7 2 2 0 0 9
Oliver Pribol Gymnázium Komenského - Lipany Extra-Skupina PREŠOV A OKOLIE 3 2 2 0 3 0 3 0 0 11
Alexander Bory Sukromná spojená škola European English School - Prešov Extra-Skupina PREŠOV A OKOLIE 8 17 1 0 3 0 5 3 0 57
Jozef Kušnír Gymnázium Komenského - Lipany Extra-Skupina PREŠOV A OKOLIE 7 2 7 0 3 0 6 1 0 19
Pavol Angelovič Gymnázium Komenského - Lipany Extra-Skupina PREŠOV A OKOLIE 4 2 3 0 3 0 3 1 0 12
Alexander Andraščík Gymnázium Komenského - Lipany Extra-Skupina PREŠOV A OKOLIE 5 5 1 0 4 3 5 0 0 21
Šimon Adamčík Gymnázium Komenského - Lipany Extra-Skupina PREŠOV A OKOLIE 6 8 2 0 3 0 6 0 0 32
Matúš Miženko Gymnázium Komenského - Lipany Extra-Skupina PREŠOV A OKOLIE 5 5 1 0 4 3 5 0 0 21
Filip F Malánik Sukromná spojená škola European English School - Prešov Extra-Skupina PREŠOV A OKOLIE 4 1 4 0 3 0 2 2 0 9
Matej Horváth Sukromná spojená škola European English School - Prešov Extra-Skupina PREŠOV A OKOLIE 2 0 2 0 3 0 1 1 0 3
Oliver Goliaš SŠ Ľ. Podjavorinskej - Prešov Extra-Skupina PREŠOV A OKOLIE 3 1 2 0 3 2 3 0 0 8
Michal Lehotský SŠ Ľ. Podjavorinskej - Prešov Extra-Skupina PREŠOV A OKOLIE 2 1 1 0 3 2 2 0 0 6
Matúš Lehotský SŠ Ľ. Podjavorinskej - Prešov Extra-Skupina PREŠOV A OKOLIE 1 0 1 0 3 2 1 0 0 2
Adam Senaj Sukromná spojená škola European English School - Prešov Extra-Skupina PREŠOV A OKOLIE 2 0 2 0 3 0 1 1 0 3
Lukáš Seman Sukromná spojená škola European English School - Prešov Extra-Skupina PREŠOV A OKOLIE 4 2 2 0 3 0 2 2 0 10
Ondrej Majtner Gymnázium Komenského - Lipany Extra-Skupina PREŠOV A OKOLIE 2 0 2 0 4 3 2 0 0 4
Jozef Sirotňák Gymnázium Komenského - Lipany Extra-Skupina PREŠOV A OKOLIE 2 0 2 0 4 3 2 0 0 4
Filip Koľ Gymnázium Komenského - Lipany Extra-Skupina PREŠOV A OKOLIE 1 0 1 0 5 0 1 0 0 2
Adam Kočiš Sukromná spojená škola European English School - Prešov Extra-Skupina PREŠOV A OKOLIE 2 1 1 0 3 0 2 0 0 6
Michal Sorger SŠ Ľ. Podjavorinskej - Prešov Extra-Skupina PREŠOV A OKOLIE 1 1 0 0 3 0 1 0 0 4
Dominik Hrehak SŠ Ľ. Podjavorinskej - Prešov Extra-Skupina PREŠOV A OKOLIE 1 1 0 0 3 0 1 0 0 4
Martin Rabatin Gymnázium Komenského - Lipany Extra-Skupina PREŠOV A OKOLIE 3 2 1 0 3 0 3 0 0 10
Samuel Ružbacký Sukromná spojená škola European English School - Prešov Extra-Skupina PREŠOV A OKOLIE 1 0 1 0 3 4 0 1 0 1
Jonathan Poloha SŠ Ľ. Podjavorinskej - Prešov Extra-Skupina PREŠOV A OKOLIE 2 1 1 0 3 2 2 0 0 6
Kopilec Pavol SŠ Ľ. Podjavorinskej - Prešov Extra-Skupina PREŠOV A OKOLIE 1 1 0 0 3 2 1 0 0 4
Martin Končár Sukromná spojená škola European English School - Prešov Extra-Skupina PREŠOV A OKOLIE 2 1 1 0 3 0 2 0 0 6
MENO Z G A B
Dávid Bozó 4 6 2 24
Jozef Lašák 4 8 7 37
Patrik Gyorgy 2 5 3 20
Arnold Kurunci 1 1 0 4
Michal Brablec 2 1 1 6
Alex Mede 1 1 0 4
Nándor Nagy 3 3 2 14
Matej Pisarovič 3 6 0 21
Samuel Hudák 1 1 0 4
Adam Kobolka 1 1 0 4
Samuel Siro 1 1 0 4
Branislav Ferenčík 2 2 0 7
Marek Výboh 1 1 0 4
Marián Macák 3 7 0 24
Adam Vojtek 3 5 0 18
Dominik Hutka 5 16 0 52
David Varady 4 13 0 43
Filip Franko 6 12 0 36
Marián Boľf 5 6 0 18
Martin Borláš 2 2 0 6
Samuel Franek 1 1 0 3
Adam Dzurilla 4 5 0 18
Maximilián Biro 1 1 0 4
Erik Gavlák 3 3 2 13
Daniel Šimár 2 1 1 6
Matúš Mlích 1 0 1 1
Rudolf Baumgartner 2 0 2 3
Matej Neveselý 1 0 1 2
Adam Drak 3 4 0 14
Andrej Bodor 4 10 0 32
Dominik Kochjar 3 4 0 15
Marek Rusnák 1 1 0 4
Igor Paľovský 3 5 0 18
Lukáš Nôta 6 26 0 83
Oliver Daňuš 4 7 0 25
Peter Bojtoš 1 1 0 4
Martin Slanina 3 3 0 12
Lukáš Útis 2 6 0 20
Patrik Horváth 1 1 0 4
Jakub Palka 1 2 0 7
Kristián Karaffa 1 1 0 4
Oliver Nagy 1 1 0 4
Dário Mathe 1 1 0 4
Erik Horváth 1 1 0 4
Dominik Džupin 1 2 0 6
Adam Kočan 1 1 0 3
Dávid Giak 1 1 0 3
Matej Chmelár 1 1 0 3
Igor Krištof 1 1 0 4
Pavol Rapčan 3 6 0 19
Daniel Barna 3 3 0 10
Andrej Ridzoň 1 1 0 4
Jakub Smatana 1 1 2 6
Daniel Krajčík 2 2 1 9
Ondrej Krajčovič 2 4 2 18
Ronald Ferai 1 1 1 5
Andrej Bezák 2 2 5 13
Daniel Krátky 2 3 0 11
Dávid Petrík 2 3 1 12
Roman Berešík 2 1 2 7
Peter Baštrnák 1 0 2 3
Jonáš Jedlička 2 2 0 7
Matúš Zelník 2 1 1 5
Ondrej Lisko 2 0 2 3
jan iny 3 4 1 13
Michal Ďuriš 1 1 0 4
Jakub Uhrín 2 2 0 8
Vojtech Botoš 3 2 1 9
Róbert Tóth 3 3 0 11
Michal Kocman 2 2 0 8
Dávid Jakab 2 2 0 8
Richard Szitai 2 2 0 8
Arnold Foldi 1 1 0 4
Erik Melicher 1 1 0 4
Viktor Vaš 1 2 0 7
Michal Jančo 2 3 0 11
Juraj Mlich 1 1 0 4
Ondrej Ondrušík 1 0 1 2
Lukáš Ondruš 1 0 2 3
Timotej Klinec 1 1 0 4
Matej Koprda 1 0 2 3
Radovan Baumgartner 1 0 1 2
Róbert Čop 3 3 1 13
Marian Sedlák 4 4 1 17
Daniel Fertaľ 5 5 1 21
Jakub Grich 2 2 1 9
Milan Grič 2 2 1 9
Oliver Pribol 3 2 2 11
Alexander Bory 8 17 1 57
Jozef Kušnír 7 2 7 19
Pavol Angelovič 4 2 3 12
Alexander Andraščík 5 5 1 21
Šimon Adamčík 6 8 2 32
Matúš Miženko 5 5 1 21
Filip F Malánik 4 1 4 9
Matej Horváth 2 0 2 3
Oliver Goliaš 3 1 2 8
Michal Lehotský 2 1 1 6
Matúš Lehotský 1 0 1 2
Adam Senaj 2 0 2 3
Lukáš Seman 4 2 2 10
Ondrej Majtner 2 0 2 4
Jozef Sirotňák 2 0 2 4
Filip Koľ 1 0 1 2
Adam Kočiš 2 1 1 6
Michal Sorger 1 1 0 4
Dominik Hrehak 1 1 0 4
Martin Rabatin 3 2 1 10
Samuel Ružbacký 1 0 1 1
Jonathan Poloha 2 1 1 6
Kopilec Pavol 1 1 0 4
Martin Končár 2 1 1 6