Rozpis jednotlivých skupín SK LIGA 2017

Bratislavský SK

Pohár Martina Kuboviča

Skupina HUSTE (.SK) ZÁHORIE

BASK 4.1 Studienka – ZŠ
BASK 4.2 Závod – ZŠ Sokolská
BASK 4.4 Gajary – ZŠ Skuteckého
BASK 4.5 Láb

Skupina ŽITNÝ OSTROV WAU

BASK 2.1 Dunajská Lužná
BASK 2.2 Bernolákovo – ZŠ Komenského
TTSK 5.1 Šamorín – ZŠ Mateja Bela
TTSK 2.6 Galanta – ZŠ Štefánikova

Skupina MALÉ KARPATY WAU

BASK 1.1 Modra – ZŠ Vajanského
BASK 1.2 Modra – ZŠ Ľ. Štúra
BASK 1.3 Báhoň – ZŠ s MŠ

Prešovský SK

Pohár Martina Joščáka

Skupina PREŠOV PLUS

POSK 1.1 Veľký Šariš – ZŠ
POSK 1.2 Prešov – ZŠ Bajkalská
POSK 1.3 Prešov – ZŠ Šrobárova
POSK 1.4 Prešov – SSŠ Solivarská

Skupina VYSOKÉ TATRY WAU

POSK 3.1 Tatranská Lomnica – ZŠ
POSK 3.2 Dolný Smokovec – ZŠ s MŠ
POSK 3.3 Poprad – ZŠ s MŠ Dostojevského
POSK 3.5 Spišské Bystré – ZŠ

Skupina VIHORLAT HUSTE(.SK)

POSK 4.1 Belá n. Cirochou – CZŠ sv. Petra a Pavla
POSK 4.2 Zemplínske Hámre – ZŠ s MŠ Sninská
POSK 4.3 Snina – ZŠ Študentská
POSK 4.4 Snina – ZŠ Komenského

Skupina JOJ CINEMA VRANOV NAD TOPĹOU

POSK 2.1 Vranov n. Topľou – ZŠ Juh
POSK 2.2 Vranov n. Topľou – ZŠ Kukučínova
POSK 2.3 Vranov nad Topľou – ZŠ Lúčna

Skupina VRANOV NAD TOPĽOU PLUS

POSK 5.2 Sečovská Polianka – ZŠ
POSK 5.3 Bystré – ZŠ
POSK 5.4 Hanušovce n. Topľou – ZŠ Štúrova

Nitriansky SK

Pohár Romany Janegovej

Skupina NOVÉ ZÁMKY PLUS

NRSK 2.1 Úľany nad Žitavou – ZŠ
NRSK 2.2 Nové Zámky – ZŠ G. Betlehena
NRSK 2.3 Mojzesovo – ZŠ Mojzesove-Černík
NRSK 2.4 Palárikovo – ZŠ K. Strmeňa

Skupina DOLNÝ VÁH WAU

NRSK 4.1 Dedinka – ZŠ
NRSK 4.2 Komárno – ZŠ Pohraničná
NRSK 4.3 Lipová – ZŠ
NRSK 4.4 Hurbanovo – ZŠ,MŠ Á. Fesztyho

Skupina JOJ CINEMA NITRA

NRSK 3.1 Nitra – ZŠ Fatranská
NRSK 3.2 Nitra – ZŠ Topoľová
NRSK 3.3 Nitra – ZŠ Beethovenova

Trenčiansky SK

Pohár Juraja Matejku

Skupina JOJ CINEMA POVAŽSKÁ BYSTRICA

TNSK 2.1 Pov. Bystrica – ZŠ Nemocničná
TNSK 2.2 Pov. Bystrica – ZŠ Stred
TNSK 2.3 Pov. Bystrica – ZŠ sv. Augustína
TNSK 2.4 Pov. Bystrica – SZŠ DSA

Skupina STRÁŽOVSKÉ VRCHY WAU

TNSK 4.2 Bolešov – ZŠ
TNSK 4.3 Pruské – ZŠ H. Gavloviča
TNSK 4.4 Mikušovce – ZŠ

Skupina JOJ CINEMA PARTIZÁNSKE

TNSK 3.1 Partizánske – ZŠ Malinovského
TNSK 3.2 Partizánske – 8RG
TNSK 3.3 Partizánske – ZŠ Športovcov
TNSK 3.4 Partizánske – ZŠ R. Jašíka

Žilinský SK

Pohár Lucie Košturiakovej

Skupina KYSUCE HUSTE (.SK)

ZASK 3.1 K.N.M – ZŠ Dolinský Potok
ZASK 3.2 K.N.M – ZŠ Clementisova
ZASK 3.3 Ochodnica – ZŠ
ZASK 3.4 Povina – ZŠ

Skupina ŽILINA PLUS

ZASK 2.2 Belá – Spojená škola
ZASK 2.4 Svrčinovec – ZŠ
ZASK 2.5 Žilina – ZŠ Lichardova
ZASK 2.6 Gbeľany – ZŠ

Skupina SEVER PLUS

ZASK 5.1 D. Kubín – ZŠ J. Matúšku
ZASK 4.1 Zš s Mš Oravský Podzámok
ZASK 1.2 Medvezdie-Tvrdošín – ZŠ M. Medveckej
ZASK 5.4 D. Kubín – Gymnázium P.O. Hviezdoslava

Banskobystrický SK

Pohár Tomáša Regulyho

Skupina JOJ CINEMA FIĽAKOVO

BBSK 1.1 Fiľakovo – ZŠ Farská lúka
BBSK 1.2 Fiľakovo – Gymnázium
BBSK 1.3 Fiľakovo – ZŠ Školská
BBSK 1.4 Fiľakovo – ZŠ s VJM Koháryho

Skupina HRON WAU

BBSK 4.2 Zvolen – ZŠ sv. Dominika Savia
BBSK 4.5 Žiar n. H – ZŠ Jilemnického
BBSK 3.1 Selce – ZŠ
BBSK 4.6 Banská Bystrica – ZŠ Narnia

Košický SK

Pohár Lukáša Řezaninu

Skupina JOJ CINEMA KOŠICE

KESK 5.1 Košice – ZŠ Hroncova
KESK 1.2 Košice – ZŠ Belehradská
KESK 1.3 Košice – ZŠ Staničná
KESK 1.4 Košice – SŠG Užhorodská

Skupina LABOREC WAU

KESK 4.1 Michalovce – ZŠ P. Horova
KESK 4.2 Michalovce – ZŠ T. Moussona
KESK 4.5 Strážske – ZŠ Mierová
KESK 4.6 Michalovce – ZŠ Moskovská

Skupina KOŠICE PLUS

KESK 1.1 Kysak – ZŠ
KESK 5.2 Košice – ZŠ Masarykova
KESK 3.4 Trebišov – ZŠ M.R. Štefánika